Demet Akalın, Seren Serengil ve Hande Yener arasında sular durulmuyor!

İzmir'de sahne alan Hande Yener'e Demet Akalın ile ilgili soru sormak isteyen bir muhabir yaka paça dışarı atılmıştı.

Magazin

Demet Akalın, Seren Serengil ve Hande Yener arasında sular durulmuyor! Demet Akalın ile yakın arkadaş Seren Serengil önceki gün bir restauranttan çıkarken muhabirlerin sorularını yanıtladılar. Demet Akalın'a yöneltilen Hande Yener ile ilgili sorudan sonra suratı asılan sanatçı, "Bana artık onun ismiyle ilgili bir soru sormayın, diyeceklerimi canlı yayında söyledim" derken Seren Serengil ise, "Artık ne yapacağını şaşırdı, iftira atıyor. Başka türlü iş alamıyor sanırım. Muhabirimizin biletini organizasyon şirketi aldı ve bunu ispatlayacağız" açıklamasında bulundu.

Demet Akalın'dan Hande Yener'e sert çıkış!

Demet Akalın'dan Hande Yener'e sert çıkış!Demet Akalın son olarak Hande Yener ile ilgili Instagram hikayesine, "Hakkında yasal işlem başlatıyorum. Adımla anılmayacaksın. Onun kararını aldırmak için 3 yıldır uğraşıyorum, çıkaracağım. İftira, iftira, artık yeter!" yazarak paylaşımda bulunmuştu.

Hande Yener'den Seren Serengil'e uzaklaştırma kararı!

Hande Yener'den Seren Serengil'e uzaklaştırma kararı!Hande Yener ise Seren Serengil'e 2 ay süreyle Hande Yener hakkında tehdit ve aşağılama içeren davranışlarda bulunmasını yasakladı.

Seren Serengil ve Demet Akalın muhabirlerle konuştuktan sonra Ece Erken ile buluşup alışveriş turuna çıktılar.

Bunlarda ilginizi çekebilir: