Demet Akalın ve Gökhan Özen’in çetesi!

Demet Akalın’ın yakın dostu olan sanatçı Gökhan Özen ile “Nefsi Müdafaa” şarkısına çektiği klip oldukça dikkat çekti.

Kültür-Sanat

Demet Akalın ve Gökhan Özen’in çetesi! Şarkının söz ve müziğinin Gökhan Özen’e ait olduğu yönetmenliğini ise Sedat Doğan’ın yaptığı “Nefsi Müdafaa” klibi 15 saatlik bir sürede Beykoz Kundura Fabrikası’nda çekildi. 10 dansçının eşlik ettiği klipte kıyafetler de oldukça iddialı!


Demet Akalın’ın “Rekor” albümü ilk çıktığında bütün şarkılarını dinledim. “Nefsi Müdafaa” favori şarkılarımdan biriydi ve bu klibe çekilmesi beni mutlu etti. Şarkıda biraz farklılıklar var. Albümde yer alan şarkısı daha hareketli, albümdeki şarkıda Gökhan Özen ile düet yapmıyor ama klipte düet var.


Klipte beni rahatsız eden tek şey kapalı alanda gözlük takmaları oldu. Hem kapalı alan hem de ortam karanlık. Bu da haliyle komik olmuş. “Nefsi Müdafaa” klibinin ilk günden zirveye oturması da Demet Akalın’ın farkını ortaya bir kez daha koyuyor. Gökhan Özen ile ne kadar uyumlu olsalar da klibin yıldızı Demet Akalın oluyor. 2014 yılının sonunda çıkan bu klip yılın düeti olmaya aday gibi duruyor.Demet Akalın şimdi de “İntikam” şarkısı için kamera karşına geçti. Yeni çekilecek olan klibini merak ediyorum!

Linet Yurdakul
[email protected]

Bunlarda ilginizi çekebilir: