Demet Akalın ve Gülben Ergen, Bodrum'da pişti oldu!

Aralarından su sızmayan şarkıcı Demet Akalın ve Gülben Ergen, geçtiğimiz Ekim ayında arkadaşlıklarına nokta koymuştu. Gümüşlük’te bulunan bir restorana önce Demet Akalın eşi ve kızıyla geldi. Akalın’dan 1 saat sonra mekana kavgalı olduğu Gülben Ergen sevgilisi ile gelerek Akalın’ın hemen arka masasına oturdu.

Magazin

Demet Akalın ve Gülben Ergen, Bodrum'da pişti oldu! Gümüşlük’te bulunan bir restorana önce Demet Akalın eşi ve kızıyla geldi. Demet Akalın’dan 1 saat sonra mekana kavgalı olduğu Gülben Ergen sevgilisi ile gelerek Demet Akalın’ın hemen arka masasına oturdu. Ergen’nin varlığından rahatsız olan Akalın, mekanı apar topar terk etti. Demet Akalın’ın mekandan ayrılması sonucu Gülben Ergen’in kahkaha atması da dikkatlerden kaçmadı. Demet Akalın’ın masasının boşalması sonucu keyfi yerine gelen Gülben Ergen, kucağına bir çocuk alarak uzun süre onunla vakit geçirmesi de dikkatlerden kaçmadı.

"KİMSEYLE DARGINLIĞIM YOK"
Mekan çıkışı soruları yanıtlayan Gülben Ergen, “Benim kimseyle dargınlığım yok. Bugün küsülür yarın barışılır. Hayat çok kısa. Ben huzurluyum” diyerek oradan ayrıldı. (Kaynak: posta.com.tr)

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: