Demet Akalın ve İbrahim Tatlıses birbirine girdi!

Afrin operasyonuna destek ve mehmetçiğe moral vermek amacıyla Hatay sınır karakoluna giden sanatçılardan sonra Demet Akalın'ın davet edilmediğini belirtmesi üzerine ortalık karıştı.

Magazin

Demet Akalın ve İbrahim Tatlıses birbirine girdi! Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Hatay sınır karakoluna Türk askerine moral olsun amacıyla ziyarete giden İbrahim Tatlıses, Seda Sayan, Hande Yener, Emel Müftüoğlu, Burcu Kıratlı, Sibel Can, Deniz Seki gibi sanatçıların ardından ortalık fena karıştı.

Ziyaretin ardından Demet Akalın'ın "Ben davet edilmedim. Türk askerine en büyük desteği ben veriyorum ve ben çağrılmıyorum. Hadi bana değil eşime yine ulaşılabilirdi." açıklamasını yaptı. Bu açıkamasından sonra İbrahim Tatlıses muhabirlerin 'Davet edilmeyen sanatçılar varmış?' sorusu üzerine "Herkes davet edildi. Yusuf yusuf olduklarından gelemediler." açıklaması yapması üzerine Demet Akalın sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

Video yüklenemedi...Demet Akalın, Instagram hesabından İbrahim Tatlıses'in o açıklamasını paylaşarak "Ne davet edildim ne çağrıldım! Ama sizi terbiyeye davet ediyorum! Yakışıksız! Yazık! Allah'a şükür çoğu adamdan daha delikanlıyım kardeşim askere gidiyor! Sizde yollayın çocuklarınızı vatan borcudur!" dedi.

İşte Demet Akalın'ın o paylaşımı:


Akalın'ın bu sert çıkışına İbrahim Tatlıses'in nasıl yanıt vereceği merak konusu oldu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: