Demet Akalın ve Okan Kurt'a 'haciz' şoku!

Şarkıcı Demet Akalın’ın 6 yıllık eşi Okan Kurt ve ailesine ait şirketler hacizlerle boğuşuyor.

Magazin

Demet Akalın ve Okan Kurt'a 'haciz' şoku! Demet Akalın, Nisan 2012 yılında Okan Kurt ile nikah masasına oturdu. Evliliklerinden 'Hira' adından bir kız çocuğu bulunan çift, 6 yıldır mutlu bir evlilik sürdürüyor. Ancak Demet Akalın ile Okan Kurt, son dönemlerde ise mali sıkıntılar yüzünden zor bir süreç geçiriyor.

Demet Akalın’a ‘mülteci’ davası!

Demet Akalın’a ‘mülteci’ davası!Okan Kurt ailesinin sahip olduğu Martaş Lojistik’e bağlı 'tır'lara haciz konuldu. Yaşadığı mali zorluğu aşamayan şirkete yük veren çok sayıda büyük firma ise Martaş ile yollarını ayırdı. Bankalara yaklaşık 100 milyon lira borcu bulunduğu öğrenilen Martaş’ın yetkililerine ise ulaşılamadı; şirket merkezi arandığında ise yanıt alınamadı. Şirketin yaşadığı mali darboğazın gerisinde ise, zorlu piyasa koşulları, yoğun rekabet ve yönetimsel hataların olduğu belirtiliyor.

Temeli 1980’li yılların ortasında Mersin’de atılan Martaş Lojistik, Türkiye’nin önemli taşımacılık firmaları arasında yer alıyordu. Şarkıcı Demet Akalın’ın kayınpederi Abdi Kurt ile oğulları Okan ve Ozan Kurt’a ait.

Demet Akalın Seren Serengil'e bunu da yaptı!

Demet Akalın Seren Serengil'e bunu da yaptı!TIR ŞOFÖRLERİ DE DAVA AÇTI

Şirket bir süredir mali sıkıntılar ile boğuşuyor. Martaş Uluslararası Taş. İnş. şirketi ve bağlı şirketlere yönelik çok sayıda haciz kararı bulunuyor. Haciz kararlarından biri bölümü, şirketin çalışanlarına, bir bölümü ise alacaklı şirketler ve bankalara ait görünüyor.

GAYRİMENKULLER ÜZERİNDE DE HACİZ

Martaş ve bağlı şirketlerin araçları yanı sıra gruba ait gayrimenkuller üzerinde de çok sayıda icra kararı bulunuyor. Söz konusu haciz yazılarından biri de, 905 bin liralık alacaklı konumda olan bir bankaya ait. Martaş’ın yaşadığı mali sıkıntının, Ozan Kurt’a ait akaryakıt şirketini de etkilediği bilgisine ulaşıldı. Ozan’ın Ekopet Taşımacılık şirketine ait istasyonların da bir süredir kapalı olduğu anlaşıldı.

Demet Akalın'a olay sözler!

Demet Akalın'a olay sözler!ONLARCA HACİZ KARARI

Edinilen belgelere göre, Martaş’a kayıtlı çok sayıda araca haciz konuldu. Alacaklı konumda olan akaryakıt dağıtım şirketlerinden biri 5.5 milyon liralık alacağı için, Martaş Nakliyat Turizm İnşaat, Martaş Uluslararası Taşımacılık şirketi ve Ozan Kurt’a ait Ekopet Taşımacılık şirketine yönelik haciz kararı aldırdı.

Demet Akalın, o sözleri Şeyma Subaşı'na mı söyledi?

Demet Akalın, o sözleri Şeyma Subaşı'na mı söyledi?(Kaynak: hurriyet.com.tr)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: