Demet Akalın'a koronavirüs şoku!

Yıllar sonra barıştığı Alişan ile program sunmaya başlayan Demet Akalın’ın 10 Şubat tarihli bölümde yer almaması soru işaretlerine neden olmuştu. Alişan partneri hakkında açıklamayı canlı yayında yaptı. Alişan, Demet Akalın'ın boşandığı eşi Okan Kurt'un koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Magazin

Demet Akalın'a koronavirüs şoku! Yıllar sonra barıştığı Alişan ile program sunmaya başlayan Demet Akalın’ın 10 Şubat tarihli bölümde yer almaması soru işaretlerine neden olmuştu. Demet Akalın'ın karantinada olduğu, Okan Kurt'un koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

'Survivor' teklifine Okan Kurt'tan yanıt!

'Survivor' teklifine Okan Kurt'tan yanıt!Partnerinin programda yer almayışı ile ilgili açıklamada bulunan Alişan, Okan Kurt'un koronavirüs testinin pozitif çıktığını, testi negatif çıkan Demet Akalın'ın bu sürede kendini izole etmesi gerektiği için bir süre programda olamayacağını duyurdu. Okan Kurt'un koronavirüs testinin pozitif çıktığını, ancak durumunun gayet iyi olduğunu açıkladı.

Bu kez Demet Akalın açıkladı! Survivor'a sürpriz isim

Bu kez Demet Akalın açıkladı! Survivor'a sürpriz isimDemet Akalın 'dolandırıldım' demişti! Gerçek ortaya çıktı!

Demet Akalın 'dolandırıldım' demişti! Gerçek ortaya çıktı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: