DEMET AKALIN'A NELER OLUYOR?

Eşi Önder Bekensir ile Bodrum’da ettiği kavgası sonrası soluğu Didim’de alan ünlü şarkıcı Demet Akalın, bir beach clup’ta sahneye çıktı.

Magazin

DEMET AKALIN'A NELER OLUYOR? Hayli sinirli olduğu gözlenen sanatçı sahne önündeki erkek bir hayranını “Biraz sessiz olur musun, konsantremi bozuyorsun. Burada bin kişi var, terbiyeli ol” diyerek uyardı. Öte yandan, önceki gece eşi tarafından hırpalandığını iddia edilen şarkıcı boşanma kararı aldığını ve bu kez geri dönüşün söz konusu olamayacağını belirtti.

BEKENSİR: DAYAK YALAN
Eşi Önder Bekensir ise “Dayak tamamen yalan. Sadece oteldeki tartışmada onun bağırıp çağırmalarına tepki gösterdim. Bugün (cuma) ilk uçakla İstanbul'a döndüm” dedi. Boşanma davası açan Bekensir dilekçesinde “Eşim önceki ayrılığımızda beni tüm Türkiye'ye hırsız olarak gösterdi. Herkese rezil olma pahasına yine de bana 'hırsız' diyen insanla evliliğimi sürdürmeye çalıştım. Ancak evlilik kurumunda olması gereken hiçbir şey evliliğimizde yoktu. Bu evliliğin bitmesini istiyorum” dedi. Akalın ise kendisine boşanma davası açıldığını öğrendiğinde “Boşanalım da bir an önce, davayı açan taraf o olsun” diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: