Demet Akalın'a olay sözler!

Nisan ayında 'Ateş' adını verdiği yeni albümünü müzik piyasasına sunan Demet Akalın, albümde bulunan 'Yekten' şarkısını kendi yorumuyla seslendirip YouTube koyan Ceylan Koynat'ın videosunu kaldırttı.

Magazin

Demet Akalın'a olay sözler! Önceki gün kendisine destek vermeyen arkadaşlarını sosyal medyadan takip etmeyi bırakacağını açıklayan Demet Akalın, bu sefer de genç bir şarkıcı ile problem yaşadı. Şarkıcı Ceylan Koynat, ünlü popçunun son albümünde bulunan 'Yekten' şarkısını kendi yorumlayarak YouTube'da paylaştı. Ancak bu durum Akalın'ın hoşuna gitmedi.

Demet Akalın'ın AVM tarzı olay oldu!

Demet Akalın'ın AVM tarzı olay oldu!Demet Akalın engeliyle karşılaşan genç şarkıcı Ceylan Koynat, kendi söylediği şarkıyı YouTube kanalından sildi. Instagram hesabından bir açıklama yayınlayan Koynat, Akalın'a "1 Saattir telefonum susmuyor. Demet Akalın, kaldırdım videoyu rahat ol. Ben okudum diye ne kıymetli oldu ya şarkı. Sizin alkışlayacak çok güzel olmuş diyecek yüreğiniz yok malesef!" sözleriyle yüklendi.


Demet Akalın, Kerimcan Durmaz'ı yerden yere vurdu!

Demet Akalın, Kerimcan Durmaz'ı yerden yere vurdu!Demet Akalın'ın şarkısı çalıntı mı?

Demet Akalın'ın şarkısı çalıntı mı?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: