Demet Akalın'dan Alişan'ı kızdıracak hamle!

Demet Akalın, Alişan'ın eski nişanlısı Eda Erol'u takip etmeye başladı. Şarkıcı, Erol'un fotoğraflarını beğenip yorum bıraktı. Demet Akalın'ın bu hamlesi 5 yıldır küs olduğu Alişan'a bir gönderme olarak algılandı.

Magazin

Demet Akalın'dan Alişan'ı kızdıracak hamle! Bir dönem yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen ve çok yakın iki arkadaş olan Demet Akalın ile Alişan 2012 yılında kavga edip küsmüştü. Demet Akalın, Alişan’a “Çık git hayatımdan. Sakın bir daha bir yerde karşıma çıkma. Seni asla affetmem” demişti. Öyle de oldu. Demet Akalın, Alişan'ı affetmedi. İkili o günden bugüne hiç bir araya gelmedi.

Eda Erol'un hayali gerçek oldu!

Eda Erol'un hayali gerçek oldu!Alişan, Esra Erol'un kız kardeşi Eda Erol'la nişanlandı. Çift evlilik hazırlıkları yaparken sürpriz bir kararla ilişkilerini noktaladı. Birlikte yaşayacakları evi bile tutan Alişan ve Eda Erol evliliğin eşiğinden döndü.

Alişan'ı şaşırtan uyarı!

Alişan'ı şaşırtan uyarı!DEMET AKALIN'IN EDA EROL HAMLESİ!

Eda Erol'un Alişan'dan ayrılmasının ardından Demet Akalın, Erol'u Instagram'dan takip etmeye başladı. Eda Erol dün kuaföründen bir fotoğraf paylaştı ve altına da "Yeni yıl hazırlıkları" yazdı. Demet Akalın, Eda Erol'un bu paylaşımını beğendi. Altına da "Saçlar olay" yorumunu bıraktı. Eda Erol ise Demet Akalın'a "Çok çok teşekkür ederim" cevabını verdi. Demet Akalın'ın bu hamlesi 5 yıldır küs olduğu Alişan'a bir gönderme olarak algılandı.


Eda Erol'dan sansürsüz fotoğraf!

Eda Erol'dan sansürsüz fotoğraf!"NE KAYBETTİĞİNE BİR BAK"

Eda Erol geçtiğimiz günlerde de spor sonrası bir fotoğrafını Instagram hesabına yüklemişti. Eda Erol'un o fotoğrafını görenler Alişan'ı kastederek "Ne kaybettiğine bir bak" yorumunda bulunmuştu.

Eda Erol'dan Alişan tepkisi!

Eda Erol'dan Alişan tepkisi!Eda Erol o yorumu beğendi!

Eda Erol o yorumu beğendi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: