Demet Akalın'dan avukatına Hande Yener talimatı!

Demet Akalın'ın avukatı Hande Yener hakkında ihtarname hazırlıyor.

Magazin

Demet Akalın'dan avukatına Hande Yener talimatı! Geçtiğimiz hafta çıkan bir haber bir Demet Akalın'ı oldukça kızdırmıştı. Demet Akalın, Uludağ konseri öncesi küçük bir mola verip Bursa'da İskender yemiş ve bu anları sosyal medyada paylaşmıştı. Bunun üzerine Hande Yener de Instagram hesabından “8 Şubat Uludağ White Fest konserime giderken Bursa’da durup iskenderimi orijinal yerinde yiyeceğim rüyalarıma girdi bu görüntü” notu ile ortağı olduğu kebapçının fotoğrafını paylaşmıştı. Demet Akalın ile Hande Yener'in bu paylaşımlarının "Soslu kapışma" başlığı ile haber yapılması Demet Akalın'ı çileden çıkarmıştı. Twitter hesabından "Ben kimsenin reklam aracı değilim. Yeter!" yazan Akalın "mahkeme kararı çıkartacağım. Olmadığım yerde adımı kullanamayacaksın" demişti..

İşte bu kavgada ikinci round başladı. Habertürk'te yer alan habere göre Demet Akalın avukatlarına talimat verdi. Akalın’ın avukatı, müvekkili hakkında basında ve sosyal medyada açıklama yapmaması için Yener hakkında ihtarname hazırlıyor ve ünlü popçunun açıklamalarını durdurmanın hukuki yollarını araştırıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: