Demet Akalın'dan Hadise'ye ağır sözler: Milyoncuk bile değil!

Demet Akalın, dün gecce eşi Okan Kurt ile gittiği mekan çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ünlü popçu, Instagram'da 10 milyon takipçiye ulaşan Hadise için çok dikkat çekici açıklamalar yaptı.

Magazin

Demet Akalın'dan Hadise'ye ağır sözler: Milyoncuk bile değil! Demet Akalın'la Hadise arasındaki gerilim tırmanmaya devam ediyor. Tartışma ilk olarak Hadise'nin Harbiye'de verdiği konserde "Mekanın sahibi benim" sözleriyle başlamıştı. Demet Akalın, Hadise'ye "Her yerin sahibi olsun. Koca yok, yalnız uyuyor" cevabını vermişti.

Demet Akalın'ı çıldırttılar:

Demet Akalın'ı çıldırttılar: "Okkalı bir küfür hak ediyorlar ama neyse!"Daha sonra Hadise, Instagram'da 10 milyon takipçiye ulaştıktan sonra çektiği videoda "Senin Instagram'da 10 Milyon takipçin yok ki! Sen beni çıldırtmak mı istiyorsun?" demişti. Seksi popçunun bu sözleri Demet Akalın'a bir gönderme olarak algılanmıştı.

Video yüklenemedi..."Milyoncuk bile değil"

Önceki gün görüntülenen Demet Akalın'a Hadise'nin Instagram'da 10 milyon takipçiye ulaştığının hatırlatılması üzerine şarkıcıyı kızdıracak açıklamalar yaptı:

"Hadise'yi bir uyarın yazık ona. Günah... Kendini 10 milyon zannediyor. Ben araştırttım onu. Milyoncuk bile değil. Yazık vallahi ya... Kocası da yok, milyoncukları da yok."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: