Demet Akalın'dan ilginç bir açıklama!

Gülben Ergen'in programına konuk olan Demet Akalın ilişkisiyle ilgili ilginç bir açıklama yaptı.

Magazin

Demet Akalın'dan ilginç bir açıklama! Gülben Ergen'in Show TV Ekranlarında 100. Bölümünü yaptığı programının konukları Demet Akalın ve eşi Okan Kurt oldu.


Demet Akalın, doğuma günler kala Gülben Ergen'i kıramadı ve 100. programına katıldı.

Gülben, umre ziyaretinde Kâbe’ye sürdüğü bebek tulumunu, Demet Akalın’a doğum hediyesi olarak göndermişti.

Akalın, Ergen'in bu jestinden dem vurarak "Kadın iyi ki bir tulum getirdi. Hakkını öde öde bitmedi. Whatsapp'da yazışıyorduk. Bir anda programına davet etti. Ta mankenlik yıllarından çok eski dostum. Hatırını kıramadım ve karnım burnumda geldim" şeklinde konuştu.

Demet Akalın canlı yayın esnasında evliliğinden ve eşi Okan Kurt'tan söz ederken Kurt bir anda stüdyoya gelerek Akalın'a büyük bir sürpriz yaptı.

Gülben Ergen, hep birlikte olduklarını açıklayan çifte 'Hanginizin talebi bu' sorusunu yöneltti.

Okan Kurt 'Hiç böyle bir talep yok. Ayrı yatmadığımız için ben de onunla gitmek zorunda kalıyorum.' dedi. Demet Akalın ise ''Ayrı uyuyamıyoruz. İnsan tuhaf oluyor. Adam aşağıda grip yatarken ben ona yukarıda oturdum mektup yazdım' diye konuştu.

Akalın; "Çok iyi bir baba olacağından eminim. O yüzden bu adama çocuk yapıyorum." diyerek eşinin sürprizi karşısında mutluluğunu dile getirdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: