Demet Akalın'dan Oğuzhan Koç'a 'Bangır Bangır' tavsiyesi!

Şarkıcı Demet Akalın, Oğuzhan Koç'un "Bangır Bangır" göndermesine sosyal medya hesabından tavsiyelerde bulunarak cevap verdi.

Magazin

Demet Akalın'dan Oğuzhan Koç'a 'Bangır Bangır' tavsiyesi! Eser Yenenler’in Murat Boz ile Bahar-Nihal Candan kardeşlerle yaptığı kaçamağın ardından Demet Akalın, "3 Adam" ekibine yüklenmiş, "3 Adam"ı sevmediğini sosyal medyadan dile getirmişti. Akalın, “Şu ‘3 Adam’ı Popstar ortak kulisimizde ismimi parçalamadan öncede sevmiyordum!” yazmıştı.

Akalın’ın sözleri büyük bir yankı uyandırırken "3 Adam" ekibi ise sessizliğe gömülmüş, geçtiğimiz günlerde İbrahim Büyükak gazetecilere "Bizi polemiğe çekmeyin" şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Son olarak Oğuzhan Koç, Demet Akalın’a Gülşen’in parçası "Bangır Bangır" parçasıyla taş attı. Akalın’ın sözlerinin aksine sanatçıyı sevdiklerini dile getiren Koç, “Demet Akalın’ın ‘Bangır Bangır’ şarkılarını çalarım” diyerek imalı bir açıklamada bulundu. Akalın’a yeni kankası Gülşen’in şarkısıyla karşılık veren Koç, Demet ile bugüne kadar ortak kulislerinin olmadığının da altını çizdi.

Demet Akalın, Eser Yenenler'e çattı

Demet Akalın, Eser Yenenler'e çattıDemet Akalın'dan Oğuzhan Koç'a Tavsiye
Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Akşam Gazetesi'nin "Demet'i Gülşen'in şarkısıyla vurdu" başlıklı haberini sosyal medya hesabından paylaşarak komedyen şarkıcı Oğuzhan Koç'a tavsiyelerde bulundu.

Instagram hesabından gazete küpürünü paylaşan Demet Akalın, paylaşımının altına şunları yazdı:

"Koç'um sana şu kadar söyliyim; işte bu yüzden sevilmiyosunuz. Ödül aldığım bir üniversitenin töreninde de benle (sözde) sağlam dalga geçmiştiniz! Sende o sevimli ikilinin yanında güzel şarkılarınla erime bence! Ben kimseye boşuna sallamam! Haa, ortak kulis yoktu demişin. Ben ekmek yediğim kulislerde alem yapmadığım için hatırlamaman normal. Neyse, benden tavsiye. Yinede sen onlara uyma."


Demet Akalın'ın paylaşımını yoruma kapatması dikkat çekti.

İbrahim Büyükak'tan Eser Yenenler'e destek!

İbrahim Büyükak'tan Eser Yenenler'e destek!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: