Demet Akalın'dan örnek davranış!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, 13 yaşındaki Osteosarkom, akciğer kanseri ve kemik kanseri hastası olan Mine Nur Tatar’ı yaptığı sürprizle mutlu etti.

Magazin

Demet Akalın'dan örnek davranış! Ünlü şarkıcı Demet Akalın, 13 yaşındaki Osteosarkom, akciğer kanseri ve kemik kanseri hastası olan Mine Nur Tatar’ı yaptığı sürprizle mutlu etti.

Akalın, Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay’ın Twitter’dan yaptığı çağrıyı karşılıksız bırakmadı. Geçtiğimiz aylarda Medcezir dizisinin ünlü oyuncuları Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın setine giden 13 yaşındaki kanser hastası Mine Nur Tatar, Ulusoy ve Sarıkaya ile çok sayıda fotoğraf çektirmiş ve sette yaşadıklarını ünlü sanatçı Onur Akay'a anlatmıştı. Tek hayalinin Akalın'ı görmek olduğunu söyleyen Mine'nin bu isteğini kırmayan Akay, Demet Akalın'a Twitter üzerinden çağrı yapmıştı. Bunun üzerine Akalın, hastanede yatan Mine’yi bugün ziyaret etti. ‘Mineye geldik bugün hepinizin selamını söyledim.’ yazarak sosyal medyada paylaşan Akalın, iyileşeceğine dair Mine'den söz aldı ve kendisi ile yakından ilgilendi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: