Demet Akalın'dan rekor geliyor!

Baharın geldiği cemre düşmesinden, yazın geldiği de hit fabrikası Demet Akalın'dan belli oluyor. Doğum yaptıktan sonra konserlerine kaldığı yerden devam eden Demet Akalın, Nisan ayında çıkaracağı yeni albümü Rekor ile bu yılın da konser rekortmeni olacağının sinyallerini şimdiden veriyor.

Magazin

Demet Akalın'dan rekor geliyor! Geçtiğimiz yıl çıkardığı albümüyle en çok ödül alan sanatçı olan Pop müziğin kraliçesi Demet Akalın, Nisan ayının son haftasında yeni albümü "REKOR" ile sevenlerinin karşısında olacak. Günlerdir sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında olan yeni albümü için gün sayan Demet Akalın, yine diller dolanacak yepyeni şarkılarıyla bu yaza da damgasını vuracak.

Bugüne kadar 7 albüm, 2 single ve 2 maxi single çıkaran Demet Akalın; Rekor albümünde Ersay Üner, Gökhan Özen, Ceyhun Çelikten gibi isimlerle beraber çalıştı.

Her şarkısıyla olay olan hit fabrikası Demet Akalın "Geçen yıl söylediği dinlenme ve indirilme listelerine bakınca tek rakibim olduğunu görüyorum. O da yine ben" cümlelerini bu yıl da yeniden tekrarlayacağa benziyor.

Demet Akalın Konser Tarihleri:
05.Nisan İSTANBUL SAHNE
12. Nisan İSTANBUL SAHNE
19. Nisan ANTALYA
26. Nisan ANKARA
03.Mayıs İSTANBUL SAHNE
09. Mayıs İSTANBUL BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ
11. Mayıs İSTANBUL PALLADIUM AVM
16. Mayıs ANKARA THY ÜNİVERSİTESİ
17. Mayıs İSTANBUL SAHNE
18. Mayıs İSTANBUL POSH
24. Mayıs İSTANBUL SAHNE
06.Haziran ANTALYA
21.Haziran BODRUM
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: