Demet Akalın'dan Serdar Ortaç'a sert yanıt: "Kumarda villalar giderken virüs yoktu"

Serdar Ortaç, Instagram sayfasında her daim lüks yaşamalarıyla konuşulan ancak şu sıralar evden dışarı çıkamayan isimlere gönderme yaptı. Ortaç'a Demet Akalın sert bir cevap verdi.

Magazin

Demet Akalın'dan Serdar Ortaç'a sert yanıt: "Kumarda villalar giderken virüs yoktu" Serdar Ortaç bugün Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla dikkat çekti. Ünlü popçu, "Şimdi daha çok ayakkabın olsa, daha çok çantan, binlerce ceketin, harcayamayacak kadar paran... Nereye gideceksin? Nerede giyeceksin? Artık sen de herkes gibisin" sözlerini içeren bir paylaşım yaptı.

Demet Akalın'dan Kim Kardashian'a lahmacun tepkisi!

Demet Akalın'dan Kim Kardashian'a lahmacun tepkisi!
Demet Akalın, Bebek'te 3-5 tur attı!

Demet Akalın, Bebek'te 3-5 tur attı!Lüks yaşamalarıyla konuşulan ancak şu sıralar evden dışarı çıkamayan isimlere gönderme yapan Ortaç'a ilk yanıt Demet Akalın'dan geldi. Akalın "Kim bir virüs çıkacağını bilebilirdi? Ne saçma bu konuşmalar! Yok evleri, yok büyük çanta! Herkes bütçesine göre ev alır ortada! Ama olur mu şimdi tam zamanı demagoji yapmanın... Kumarda giden evler, villalar zamanında virüs yoktu... Boş yapmayın" dedi.

Serdar Ortaç'a corona virüs testi!

Serdar Ortaç'a corona virüs testi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: