Demet Akalın'dan Sinan Akçıl'a doğum günü kutlaması!

Demet Akalın, yakın arkadaşı Sinan Akçıl'ın yeni yaşını sosyal medyadan yayınladığı bir mesaj ile kutladı.

Magazin

Demet Akalın'dan Sinan Akçıl'a doğum günü kutlaması! Türk pop müziğinin güçlü seslerinden Demet Akalın, yaptığı her şarkısı hit olan ve şarkılarla milyonları peşinden sürükleyen başarılı müzik adamı Sinan Akçıl'ın doğum gününü kutladı.

Sinan Akçıl ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabı Instagram'dan paylaşan Akalın, paylaşımının altına da şu notu düştü:

"Can dostum güzel yürekli arkadaşım dert ortağım bestelerin lordu iyi ki doğdun! Daha nice güzel kahkahalı yıllarımız beraberce olsun, evlenip yuva kurduğun günleri görmek nasip olsun insallah! Bi şeyler olsun kafana taş düşsün çocuk yap evett çocuk yap yeni yaşında evlenmesen de bebiş muhakakk Sinan Akçıl."

SİNAN AKÇIL'DAN "TT" TEŞEKKÜRÜ
Yeni yaşının mutluluğunu yaşayan Sinan Akçıl, sosyal medya Twitter'da da TT (Trend Topic) oldu. Akçıl, kendisini 5 dakikada TT listesine sokanlara teşekkür etti:

"Bu tag i 5 dakikada önce Türkiye sonra Dünya gündemine sokan can ORDUM SAFC.. Aşksınız.. Tek tek cevap imkansız üzülmeyin, hep benimle kalacaksınız, çünkü beraber büyüdük biz bu sevgide.. Şimdi sahne zamanı, herkese sonsuz teşekkürler ve sana teşekkürler 20 Mayıs.."

Bunlarda ilginizi çekebilir: