Demet Akalın'dan takipçisine küfürlü tepki!

Evine haciz geldikten sonra eşi Okan Kurt'tan apar topar boşanan şarkıcı Demet Akalın, sosyal medyada kendisini eleştiren bir takipçisine küfürlü ifadelerle cevap verdi.

Magazin

Demet Akalın'dan takipçisine küfürlü tepki! Geçtiğimiz günlerde Okan Kurt'un piyasaya olan borçlarından dolayı Demet Akalın’ın 18 milyon TL’ye kredi çekerek aldığı Beykoz Acarkent’teki evine haciz gelmiş, villada bulunan çok sayıda eşya alınmıştı. Soluğu hemen mahkemede alan çift, 10 dakikada boşanmıştı. Yaşananların ardından Akalın, konserlerine devam ediyor ve yakın arkadaşlarının yanı sıra ailesinin de desteğiyle toparlanmaya çalışıyor.

Öte yandan sosyal medya paylaşımlarına devam eden şarkıcı, Instagram'da paylaştığı bir gönderinin altına kendisini eleştiren takipçisine küfürlü bir yanıt verdi. Akalın, "Bir bu şarkıyı güzel söylüyor diğerleri güzel değil güzel de sesi yok artık eskisi gibi tutulmaz yaşlandı da" yazan takipçisine argo bir sözcük kullanarak cevap verdi.

İşte o konuşma:


Demet Akalın'dan çarpıcı itiraflar!

Demet Akalın'dan çarpıcı itiraflar!Demet Akalın, Okan Kurt'un eşyalarını baba evine yolladı!

Demet Akalın, Okan Kurt'un eşyalarını baba evine yolladı!Demet Akalın ve Okan Kurt'un evliliğini bitiren söz!

Demet Akalın ve Okan Kurt'un evliliğini bitiren söz!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: