Demet Akalın'dan 'vasıfsız' çıkışı!

gecce.com.tr'nin Demet Akalın'ın "Duymayan Kalmasın"da sunuculuk yapacağı haberine yer vermesinin ardından sosyal medya karıştı. gecce.com.tr'nin Instagram hesabında paylaşılan haberin altına Akalın'la ilgili sert sözlerle yorumda bulunan bir takipçiye Demet Akalın, yine aynı sert ifadelerle cevap verdi.

Magazin

Demet Akalın'dan 'vasıfsız' çıkışı! Mahkemenin Seren Serengil için verdiği 3 günlük hapis kararı sonrasında Demet Akalın'ın Seren Serengil'in yokluğunda "Duymayan Kalmasın"da sunuculuk yapacağı iddia edilmişti.

Demet Akalın, 'Duymayan Kalmasın'ı mı sunacak?

Demet Akalın, 'Duymayan Kalmasın'ı mı sunacak?gecce.com.tr'nin Demet Akalın'ın sunuculuk yapacağı haberine yer vermesinin ardından gecce.com.tr'nin Instagram sayfasında paylaşılan haberin altına Demet Akalın'la ilgili sert ifadelerle yorumda bulunan bir takipçiye Akalın, yine aynı sert ifadelerle cevap verdi.

Demet Akalın'dan Hande Yener'e gönderme!

Demet Akalın'dan Hande Yener'e gönderme!"Kadın gündem olmak için ne gerekiyorsa yapıyor, sanki memleket meselesi. Utanmadan yarın hapise de uğurlar vasıfsız Seren'i.. Utanma arlanma yok bunlarda. Sen kanunları hiçe say, sonrada kahramanlık yapmış gibi övün.. Yazıklar olsun bu terbiyesiz kadını koruyanlara... "Annem üzüldüğü için üzülüyorum" diyor. Ulan karşındaki insanın anası ana değil mi? Senin anan alışkın öyle yerlere..." yorumunda bulunan bir takipçiye Demet Akalın, şu sözlerle yanıt verdi:

"Allah'a şükür, utanma duygum senden çok! Uğurlayacağım tabi ki arkadaşımı. Ne yapmamı bekliyordun? Sana göre ünlü olunca duygusuz da olunuyor herhalde! İyi işte, vasıfsız haliyle 20 senedir konuşuluyor kadın!"

Demet Akalın Kim Kardashian'a ayar verdi!

Demet Akalın Kim Kardashian'a ayar verdi!


Demet Akalın'dan Hande Yener'e sert çıkış!

Demet Akalın'dan Hande Yener'e sert çıkış!

Bunlarda ilginizi çekebilir: