Demet Akalın'ın AVM tarzı olay oldu!

Zaman zaman giyim tarzı ile eleştirilen ünlü popçu Demet Akalın, önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Baştan ayağa dünyaca ünlü bir markanın kıyafetlerini giyen Akalın, yine sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi oldu.

Magazin

Demet Akalın'ın AVM tarzı olay oldu! Demet Akalın, önceki gün bir AVM'de yaz sezonu için alışveriş yaparken objektiflere yansıdı. Serin havaya rağmen şort giyen Akalın, "Ben yazı erken getirdim sanırım" diyerek kendini ti'ye aldı.

Giyim tarzı ve tercih ettiği pahalı markalar nedeniyle eleştiri oklarının hedefinde olan ünlü popçu, yine geleneği bozmadı ve baştan ayağa dünyaca ünlü bir giyim firmasının ürünlerini kullandı.


Akalın'ın AVM tarzı, sosyal medyada olay oldu. Ünlü popçunun stilini görenler, "Paramla nasıl kötü giyinebilirim kombini." "Zengin olduğumu belli etmemeliyim" " Bizler böyle giyinsek deli derler" "Bu kadar para verip nasıl rüküş olunur örneği" yorumlarında bulundu.

Demet Akalın, Kerimcan Durmaz'ı yerden yere vurdu!

Demet Akalın, Kerimcan Durmaz'ı yerden yere vurdu!Demet Akalın'ın şarkısı çalıntı mı?

Demet Akalın'ın şarkısı çalıntı mı?Demet Akalın:

Demet Akalın: "Shop yapsak koca k**ımı ufaltırdım"Demet Akalın'ın tehditi işe yaradı

Demet Akalın'ın tehditi işe yaradı

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: