Demet Akalın'ın 'İnsan bir erkeğin gücünü istiyor' sözleri tepki çekti!

Şarkıcı Alişan'la birlikte sabah programı yapan Demet Akalın'ın sözleri sosyal medyada gündem oldu. Akalın, arkadaşıyla başından geçen bir hikayeyi anlatırken kullandığı "İnsan bir erkeğin gücünü istiyor, ben kocamı aradım o arayamadı" ifadelerini kullandı. Twitter'da ise "Özür dile Demet" etiketiyle çok sayıda tweet atıldı.

Magazin

Demet Akalın'ın 'İnsan bir erkeğin gücünü istiyor' sözleri tepki çekti! Demet Akalın, sunuculuğunu yaptığı programda erkek gücünün önemine değindi. Akalın, konuyla ilgili yakın zamanda arkadaşı ile başından geçen bir hikayeyi anlattı. Kadınların kocasının olmasının iyi bir şey olduğunu savunan şarkıcı, “Bir gün arkadaşımla arabada giderken lastik patladı, takır takır jantın üstünde gidiyoruz. Durduk ve ben hemen kocamı aradım. Mesela o arayamadı. İnsan bir erkeğin gücünü istiyor.” ifadelerini kullandı.


SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞDI!

Demet Akalın bu açıklamaları tepki toplarken Twitter'da açılan "Özür dile Demet" etiketi TT oldu. Akalın'ın bu konuya ilişkin vereceği cevap ise merak konusu oldu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: