Demet Akalın'ın 'İntikam'ı!

Ünlü isimlere yaptığı beste ve düzenlemelerle adını duyuran müzik dünyasının genç yeteneği Emrah Karaduman, kendi albümü Tozduman ile müzikseverleri selamlıyor. Bir çok hit şarkıda imzası bulunan müzisyene albümünde Demet Akalın, İrem Derici, Murat Dalkılıç, Emir, Özgün, Zeynep Bastık ve Ege Çubukçu gibi birbirinden ünlü isimler destek verdi.

Magazin

Demet Akalın'ın 'İntikam'ı! Henüz bebek denilebilecek yaşta tahta kaşıkları çalarak müzik yapmaya başlayan Emrah Karaduman 8 şarkıdan oluşan kendi albümünü müzik severlerin beğenisine sunuyor. DMC etiketiyle yayınlanan 'Tozduman' isimli albümün ilk klip şarkısı ise Demet Akalın'ın seslendirdiği; sözleri Gökhan Şahin'e; müzik ve düzenlemesi Emrah Karaduman'a ait olan 'İntikam'.

Kayıtları Türkiye ve Amerika'da dünyanın önde gelen ses mühendisleri tarafından yapılan Tozduman albümü için 'müzik dünyası adına yenilikçi, dikkat çekici ve kalıcı bir iş olacak' yorumunu yapan Emrah Karaduman; çok yakında albüm tanıtımları için sahne almaya başlayacak.

Sözleri uzun zamandır sosyal medyada paylaşılan ve Demet Akalın tarafından seslendirilen albümün çıkış parçası İntikam bugün tüm radyo, müzik kanalları ve dijital ortamda müzik severlerle buluştu.

Bu kalbi kıranlar cezasız kalmadı!
Senin farkın neki ucuz kurtulacaksın!!
Hariçten gazel okumasın hiç kimse
Ne çektiğimi benden başkası bilemez!

Vicdanın konuşacak uykuların kaçacak!
Bütün olup bitenin hesabı sorulacak!
Silip attım çabucak ne varsa kalp acıtacak
Acelem yok ki benim o intikam alınacak.

DEMET AKALIN'DAN SOSYAL MEDYA REKORU!

Demet Akalın'ın İntikam'la ilgili sosyal medyada yaptığı paylaşımlar büyük ses getirdi. Demet Akalın ve İntikam 3 saatte 4 kez TT oldu. Kısacası bugün sosyal medya Demet Akalın'ı konuştu...


EMRAH KARADUMAN KİMDİR?

Bebek denilecek yaşta tahta kaşıklarla kendi kendine müzik yapmaya başlayan 1992 Samsun doğumlu Emrah Karaduman, yeteneğinin erken fark edilmesiyle konservatuara yazıldı. Maddi açıdan konservatuar masraflarını karşılayamadığı için eğitimine devam edemedi. Enstrüman çalmayı kendi kendine öğrenen genç yetenek, Samsun'da barlarda çalıştıktan sonra hayallerini gerçekleştirmek için 6 sene önce İstanbul'a yerleşti.


Kadıköy'de bir barda çalarken bir arkadaşının Hande Yener klavyeci arıyor demesi üzerine provada kendini kanıtladı ve uzun yıllar boyu Hande Yener'in orkestrasında klavye çaldı. Daha sonra Demet Akalın'a sahnesinde eşlik etmeye başlayan Karaduman; bugüne kadar Ajda Pekkan'dan Sezen Aksu'ya bir çok ünlü sanatçının albümlerinde besteci ve aranjör olarak görev aldı.

Emrah Karaduman'ın şimdiye kadar yapmış olduğu beste ve aranjelerden bazıları şöyle: Hande Yener Hasta,Bir bela, Demet Akalın Giderli Şarkılar,Rekor, İrem Derici Zorun Ne Sevgilim, Nabza Göre Şerbet, Emir Tutuşmayan Kalmasın, Bengü Saat 3, Mustafa Ceceli Bir Yanlış Kaç Doğru, Murat Boz Bulmaca, Hadise Prenses.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: