Demet Akalın'la Tuba Ünsal'ın 40 bin liralık kavgası!

Tuba Ünsal'ın 40 bin TL değerindeki elbisesi sosyal medyayı karıştırdı. Demet Akalın "eski sezon bu ancak 4 TL'dir" deyince yeni bir polemiğin fitilini ateşledi.

Magazin

Demet Akalın'la Tuba Ünsal'ın 40 bin liralık kavgası! Tuba Ünsal, Instagram sayfasından 40 bin TL'lik Gucci elbisesiyle poz verdi. Ünsal'ın pozunun altına bir takipçisi ''Elbiseye 4 TL bile vermem'' yazınca ortalık karıştı. Olaya dahil olan Demet Akalın, ''Zaten eski sezon. Ancak 4 TL'dir'' yorumunda bulundu.

Demet Akalın'dan Serenay Sarıkaya'ya:

Demet Akalın'dan Serenay Sarıkaya'ya: "Allah seni..."Tuba Ünsal'dan cevap gecikmedi!

Tuba Ünsal da Demet Akalın'a hemen cevap verdi. Oyuncu, ''Çocuklarımıza daha temiz bir dünya bırakabilmek için elbiselerimizi eski-yeni sezon diye ayırmamalı, mümkün mertebe zamansız şekillerde birden çok kez giymeliyiz. Sosyal medyayı iyi kullanan duyarlı sanatçılar olarak bunun farkında olmalıyız'' yazdı.

Demet Akalın, Hadise'ye neden takipten çıkardı?

Demet Akalın, Hadise'ye neden takipten çıkardı?"Bu durumu çocuklara nasıl bağladın?"

Demet Akalın, Tuba Ünsal'ın cevabındaki 'çocuklara örnek olmak' kısmına takıldı. Şöyle tepki verdi: ''Yaa ne var bunda? Ben 30 kez giyiyorum. Bu durum çocuklara örnek olmaya nasıl bağlandı? Bu laf komik olmuş. Çocuklara başka türlü örnek olunur. Hanımı, pahalı kıyafet düşmanlarına karşı koruduk. Ama insanlar gülüp geçmeyi, 'haklısın' demeyi unutmuş.''

Demet Akalın'dan örnek davranış!

Demet Akalın'dan örnek davranış!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: