Demet Akbağ karakterleri bir arada!

Demet Akbağ unutulmaz karakterlerini Analı Oğullu için canlandırdı.

Magazin

Demet Akbağ karakterleri bir arada! Başarılı oyuncu kadrosu ve eğlenceli hikayesiyle izleyenleri kahkahaya boğan Analı Oğullu her bölümüyle izleyicileri şaşırtmaya devam ediyor. Usta oyuncu Demet Akbağ bugüne kadar canlandırdığı unutulmayan karakterleri Lütfiye, Feriştah, Firuzan, Adalet, Xate gecceye damgasını vurdu.

Geçmişten günümüze; Bir Demet Tiyatro, Eyvah Eyvah, Hükümet Kadın ve Sevdaluk projelerinde canlandırdığı karakterler sosyal medyaya damgasını vurdu.

Gecceden bazı tweetler

HEPAR_KANDAYIZ ‏@ANAD0LU_KARTALI Akşamın süprizi 10 numara 5 yıldız elinize sağlık tekrar :D bi fotoğraf çekmek bu kadar mı mesele olur :D @CanoDerikfan #analıoğullu

Hayatımın Günlüğü ‏@HayatimnGunlugu @EzgiDemirsoy @AnaliOgullu @Akbag_Demet modernin içinde nostalji olacak bu bölüm @sermiyanmidyat aklına kalemine sağlık :)

Erdem Birdal ‏@ErdemBirdal #AnalıOğullu 2 dk da Demet Akbağ'ın biyografisii izledik sanki iyiymiş yaa ... :)

Ezgi Gürsu ‏@EzgiGursu Demek Akbağ'ın bütün o mükemmel karakterleri.... =D #AnalıOğullu

Orhan Özaydın ‏@Orkopasa28 #analıoğullu olaylar olaylar Allah'ımm Demet Akbağ tiyatro şov izliyoruz bugün :)

Ebru Ada ♕ ‏@EAda1907 #analıoğullu Sermiyan Midyat şahanesin yaa :D :D + Demet Akbağ tek kişilik dev kadrosun yemin ederim :)))
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: