Demet Akalın ateş püskürdü: Yeter, defolun!

Hande Yener, Seren Serengil'in 17 yıl önce muhabirler tarafından üstsüz güneşlenirken çekilen fotoğrafını dün gecce Instagram hikayesinde paylaşınca yer yerinden oynadı. İddiaya göre Hande Yener'in fanları Demet Akalın'ı da kavganın içine çekmeye çalıştı. Twitter'dan kendisine gelen mesajlara sinirlenen Akalın ateş püskürdü.

Magazin

Demet Akalın ateş püskürdü: Yeter, defolun! Hande Yener ve Seren Serengil arasında dün gecce başlayan fotoğraf krizi çığ gibi büyümeye devam ediyor. Hande Yener'in Seren Serengil'in üstsüz fotoğrafını paylaşmasıyla başlayan kavga Seren Serengil'in cevaplarıyla devam etti. Kavga sadece iki ünlü isim arasında ilerlemeyerek Aylin Coşkun ve Demet Akalın'a da sıçradı.

Aylin Coşkun: Seren sen cahil bile değilsin!

Aylin Coşkun: Seren sen cahil bile değilsin!Hande Yener'in fanları tarafından atılan mesajlarla mücadele eden Demet Akalın tam da kızı Hira'nın hastalığıyla ilgilendiği saatlere denk gelince sosyal medya hesabından açtı ağzını yumdu gözünü.

Hande Yener de Demet Akalın'a çattı!

Hande Yener de Demet Akalın'a çattı!Demet Akalın konunun içine çekilmek istemediğini Twitter hesabından yaptığı şu paylaşımla duyurdu: "41 derece ateşi gördü çocuğum. Gelmiş birilerinin fanları yazmışta durmuş! Nasıl insanlarısınız siz ya? Hastanede acildeyim ben be! Yeter defolun."


Bu kavga karakolda biter!

Bu kavga karakolda biter!

Bunlarda ilginizi çekebilir: