DEMET EVGAR'DAN ÜNLÜ ŞOVMENE ÖVGÜ!

Cem Yılmaz'ın yeni filmi 'Yahşi Batı'da rol alan güzel oyuncu Demet Evgar, Yılmaz'a övgüler yağdırdı ve "Cem tiyatro yapmalı, ben onu hep sıkıştırıyorum" dedi

Magazin

DEMET EVGAR'DAN ÜNLÜ ŞOVMENE ÖVGÜ! Cem Yılmaz'ın 'Yahşi Batı' filminde oynayan ve '1 Kadın 1 Erkek' adlı televizyon programındaki performansıyla beğeni toplayan genç oyuncu Demet Evgar, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir davette samimi açıklamalarda bulundu. 'Yahşi Batı' için "Hayatımın çok önemli bir dönemini kapsadı" diyen Evgar, filmin vizyona gireceği günü iple çektiğini söyledi: "Zor şartlarda çalıştık ama çok eğlenceli ve güzel bir film oldu. Gülmekten rolümü oynayamadığım yerler oldu. Geçtiğimiz günlerde fragmanı izledim ve çok heyecanlandım. İzleyiciyi gerçekten çok iyi bir film bekliyor. İnsanların gülmeye çok ihtiyacı var. Cem de bunu zekice, güzel bir espri anlayışıyla, hakkını vererek yapıyor."

CEM SAHNEYE LAZIM!
Cimri' ve '39. Basamak' isimli iki tiyatro oyununda rol alan güzel oyuncu, geçen hafta Cem Yılmaz'ın her iki oyuna geldiği hatırlatılınca da şöyle konuştu: "Bizim aramızda 'Yahşi Batı' sayesinde çok güzel bir dostluk başladı. Birlikte güzel işler yapabileceğimize inanıyorum. Bence tiyatroda da Cem gibi kalemlere ihtiyaç var. Ben onu hep sıkıştırıyorum tiyatro yapması konusunda. Sonuca varacağıma inanıyorum. Onu sahnede görmeyi çok isterim. Ama o mütevazılığıyla tiyatroya pek bulaşmak istemiyor. Yapsa da en güzelini yapabileceğine inanıyorum." Evgar, rol aldığı oyunların salonu doldurduğunu belirterek, popülerliğinin etkili olduğunu, bunun da televizyon sayesinde gerçekleştiğini söyledi: "Cimri ve 39 Basamak oyunları çok izleniyor. Başladığım yıllardan itibaren bu zamanlara gelmeyi, yaptığım oyunların kapalı gişe oynanmasını çok istedim. Son 3-4 yıldır bunu başarabildiğim için çok mutluyum. Televizyondaki popülerliğin de bunda etkisi var."

90 DAKİKALIK İŞ İSTEMEM
Türkmax'ta yayınlanan ve Emre Karayel'le birlikte yaptığı '1 Kadın 1 Erkek' adlı programda da başarılı bir performans gösteren Evgar, formatın izlenirliğini ise insandaki gözetleme içgüdüsünü bağladı ve bu tarzda çekilen dizilerin artacağını belirti. "Bu dizide tek kamera var ve hayatın içindeki hıza göre yapılıyor" diyen Evgar şöyle devam etti: "1 Kadın 1 Erkek' programı, tek bir kameradan gözetlenme duygusu yarattığı için bana çok ilgi çekici geldi. '1 Kadın 1 Erkek' gibi formatların artacağını düşünüyorum. Dünyanın her yerinde 30 dakikalık formatlar yapılıyor. Bu neredeyse devlet politikası haline gelmeye başladı. 90 dakikalık diziler bana göre değil."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: