DEMET EVGAR'IN İLGİNÇ ÖZELLİĞİ...

Bir Kadın Bir Erkek Dizisiyle Tanıdığımız Demet Evgar'ın İlginç Özelliği...

Magazin

DEMET EVGAR'IN İLGİNÇ ÖZELLİĞİ... Emre Karayel ile başrolünü paylaştığı "Bir Kadın Bir Erkek" dizisiyle yıldızı parlayan, Demet Evgar, Ezel dizisinin gözü kara Şebnem'ini canlandıran Bade işçil'e rakip çıktı.

Geçtiğimiz günlerde formonu korumak için evinden çıkıp en az 20 kilometre yürüdüğünü açıklayan Bade işçil'den sonra Demet Evgar da yürümeye meraklı olduğunu belirtti.

Bugün gazetesinin haberine göre spor yapmadığı gün mutsuz olduğunu belirten Evgar, "Formumu her gün yürümeye ve dans etmeye borçluyum. Spor salonlarına tıkanacağıma günde 2 saat yürüyüş yapıyorum. Hayatım boyunca hep hiperaktiftim. Çocukken de çok hareketliydim. Yürüyüşe çıkmadığım zaman vicdan azabı çekiyorum" dedi.

Sevgilisi Sertaç Özgümüşle üç günlük Saraybosna tatilinden döndüğünü anlatan Evgar, gördüğü yerlerden çok etkilenmiş. Evgar gezdiği yerleri şöyle anlattı: "Saraybosna'ya savaştan sonra uzun zamandır gitmek görmek istiyordum. Arnavut göçmeniyim ama Saraybosna'ya hiç gitmemiştim. Saraybosna'da ölüleriyle beraber yaşıyorlar. Bu beni çok etkiledi. Herkesin evinin bahçesinde mezarlığı da var. ve hepsinin üzerinde taze çiçekler var. Mostar köprüsü görülmeye değer yerlerdi. Çok neşeli insanları var. Yemekleri de çok güzel."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: