Demet Özdemir aşk hayatıyla ilgili konuştu!

Güzel oyuncu Demet Özdemir, önceki akşam No:309 adlı dizinin oyuncularıyla buluştu. Dizinin final vermesine rağmen bağlarının kopmadığını belirten Demet Özdemir, aşk hayatıyla ilgili ilk kez konuştu.

Magazin

Demet Özdemir aşk hayatıyla ilgili konuştu! Demet Özdemir, No:309 adlı dizinin kamera arkası ve oyuncularıyla önceki akşam birlikte yemek yedi. Özdemir, iş ve sürekli gündem olduğu aşk hayatıyla ilgili merak edilenlere açıklık getirdi.

Demet Özdemir iddiaları yalanladı!

Demet Özdemir iddiaları yalanladı!Demet Özdemir, Uçankuş muhabirinin sorularını yanıtlayarak Eylül ayından önce herhangi bir projede yer almayacağını belirtti.

Demet Özdemir'in gözleri doldu!

Demet Özdemir'in gözleri doldu!Çok fazla dizi yaptığı için sinemaya daha sıcak baktığını söyleyen Özdemir, “Farklı bir şey yapmak istediğim için her projeyi okuyorum. Çok farklı bir şey yapmak istiyorum o yüzden onu arıyorum. Çok yönlü bir eğitim aldım, 5 yıldır Romantik-Komedi yapıyorum artık zamanımın geldiğini ve farklı bir projeyle izleyici karşısına çıkmak istiyorum.” dedi.

Demet Özdemir'den fantastik sözler!

Demet Özdemir'den fantastik sözler!Bir dargın bir barışık olduğu Oğuzhan Özyakup’la şu an birlikte olmadığını söyleyen güzel oyuncu, “Sevgilim olduğu zaman mutlaka el ele görürsünüz.” diyerek isminin anıldığı kişilerle aşk yaşamadığını belirtti.

Bunlarda ilginizi çekebilir: