Demet Özdemir çok dertli!

Can Yaman'la ayrıldıkları konuşulan Demet Özdemir, "Sorsan herkes her şeyi bilir" diyen takipçisine "Hiç sorma hiç" diye cevap verdi. Güzel oyuncunun bu yanıtı çıkan haberlere bir gönderme olarak algılandı. Bazı takipçileri ise "Demet Özdemir dertli" yorumunda bulundu.

Magazin

Demet Özdemir çok dertli! 'Erkenci Kuş' aşıkları Demet Özdemir ile Can Yaman'ın iki gün önce ayrıldıkları iddia edilmişti. Hatta ikilinin sette de birbirleriyle konuşmadıkları söylenmişti.

Bu iddiaların ardından Demet Özdemir, Instagram'dan "Çok çalışan mı bilir? Yoksa çok çalışan mı bilir?" notuyla bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafın altına bir arkadaşı "Sorsan herkes her şeyi bilir" diye yazdı. Demet Özdemir'in bu yoruma cevabı ise, "Hiç sorma hiç" oldu.


Güzel oyuncunun bu yorumu sanki çıkan haberlere bir cevap gibiydi. Takipçileri Özdemir'e "ama en sonunda her şeyi sizler bilirsiniz" diye cevap verdi.

Flaş iddia! Demet Özdemir ile Can Yaman ayrıldı mı?

Flaş iddia! Demet Özdemir ile Can Yaman ayrıldı mı?Can Yaman'ın hayranları şoke etti!

Can Yaman'ın hayranları şoke etti!Can Yaman kafaları karıştırdı!

Can Yaman kafaları karıştırdı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: