Demet Özdemir ile Can Yaman birlikte mi tatil yapıyor?

Ayrıldıkları konuşulan Erkenci Kuş'un yıldızları Demet Özdemir ve Can Yaman yaptıkları paylaşımlarla yakayı ele verdi. İkilinin Marmaris'te birlikte tatil yaptıkları iddia edildi.

Magazin

Demet Özdemir ile Can Yaman birlikte mi tatil yapıyor? Bir süredir Demet Özdemir ve Can Yaman'ın ayrıldıkları konuşuluyordu. Hatta Erkenci Kuş'un final yapmasının sebebi olarak da bu ikilinin ayrılıkları sebep gösterilmişti. Fakat ikili yakayı ele verdi.

BİRLİKTE TATİL Mİ YAPIYORLAR?

Demet Özdemir ile Can Yaman, Instagram'dan yaptıkları tatil paylaşımları ile kafaları karıştırdı. Özdemir, deniz kenarında çekilmiş bir fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu. Yaman ise köpeğiyle beraber yüzdüğü videoyu Instagram'a yükledi.


Bu iki paylaşımdaki ayrıntı ise takipçilerin gözünden kaçmadı. İkilinin paylaşımlarında dikkat çeken ayrıntı manzara oldu. Sosyal medya hesaplarından ayrı ayrı yaptıkları paylaşımlarda manzaraların aynı olması ikilinin Marmaris'te beraber tatil yaptıklarını ele verdi.

Video yüklenemedi...Erken final yapan fenomen dizi Erkenci Kuş'un bitmesiyle yine sosyal medya hesaplarından veda notları paylaşan Özdemir ve Yaman birbirlerine övgüler de yağdırmış, ayrıldıkları iddiaları bu övgülerin gerisinde kalmıştı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: