Demet Özdemir ile Kerem Bürsin aşk mı yaşıyor?

Magazin kulislerinde bomba bir aşk iddiası gündemde... Kerem Bürsin ile Demet Özdemir'in bir süredir yakınlaştığı iddia edildi..

Magazin

Demet Özdemir ile Kerem Bürsin aşk mı yaşıyor? Serenay Sarıkaya ile uzun süreli bir ilişki yaşayan Kerem Bürsin'in ayrılığın ardından adı başka biriyle gündeme gelmemişti. Can Yaman'dan ayrılan Demet Özdemir'in ise Yaman Taciroğlu'yla aşk yaşadığı yönünde haberler magazin basınında yer almıştı. Koronavirüs salgınının ardından ev karantinasında olan Demet Özdemir ile Yaman Taciroğlu'nun ilişkisinin geçtiğimiz ay bittiği yönünde haberlerde çıkmıştı.

Can Yaman'dan eski sevgilisi Demet Özdemir'e barışma hamlesi!

Can Yaman'dan eski sevgilisi Demet Özdemir'e barışma hamlesi!Bu kez magazin kulislerinde bambaşka bir iddia konuşulmaya başladı. TV 100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre Demet Özdemir ile Kerem Bürsin'in bir süredir yakınlaştığı öne sürüldü. Eskiden de tanışan çiftin ortak arkadaşları nedeniyle daha sık görüşmeye başladığı da konuşulanlar arasında.

Kerem Bürsin ve Hande Erçel hangi dizide buluşuyor?

Kerem Bürsin ve Hande Erçel hangi dizide buluşuyor?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: