Demet Özdemir rol arkadaşı Can Yaman'la aşk mı yaşıyor?

Demet Özdemir'in 'Erkenci Kuş'un dizisindeki rol arkadaşı Can Yaman ile aşk yaşadığı ileri sürüldü. Ancak dizinin reytingi için bu aşk dedikodusunun ortaya atıldığı iddiası da var.

Magazin

Demet Özdemir rol arkadaşı Can Yaman'la aşk mı yaşıyor? Evlenecekleri konuşulan çift; Demet Özdemir ve Seçkin Özdemir sürpriz bir kararla birlikteliklerini sonlandırdı. Erkenci Kuş dizisinde rol alan Demet Özdemir, ve oyuncu Seçkin Özdemir ayrıldı. Seçkin Özdemir’den ayrılan Demet Özdemir'in gönlünü rol arkadaşı Can Yaman’la kaptırdığı iddia edildi.

Demet Özdemir iddialara şu yanıtı verdi:

“Can'la aşk yok. Sadece arkadaşız. Seçkin'e ihanet etmedim. Biz denedik ama olmadı. İşlerimiz çok yoğundu görüşemiyorduk. İlişkimizin ömrü bu kadarmış" açıklamasını yaptı.

"ŞU AN AŞIK MISINIZ?"

Can Yaman, Hello Dergisi'ne 1 ay önce verdiği röportajda "Şu an aşık mısınız?" sorusunu şöyle cevaplamıştı:

"Onu söylemeyeyim, şimdilik bana kalsın."

Demet Özdemir sorulduğunda ise şunları söylemişti:

"İlk günden beri aramızda müthiş bir uyum var. Çok enerjik, pozitif, espritüel. Onun kadar komik kız görmedim. Demet'le oynarken kendimi o kadar iyi hissediyorum ki, başkasıyla olan sahnelerden çok farklı geçiyor."

Can Yaman başka bir röportajında da esprili kadınlardan hoşlandığını belirtmişti.

REYTİNG İÇİN Mİ?

Demet Özdemir ile Can Yaman'ın başrolünü oynadığı 'Erkenci Kuş'un yayın günü değişti. 3 aydır Salı akşamları yayınlanan dizi artık cumartesi ekrana geliyor. Bir iddia da şu; Dizinin reytingi için 'Can ve Demet aşkı' gündeme getirildi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: