Demet Özdemir'den Can Yaman'a: "Seninle göz göze..."

Erkenci Kuş dün akşam ekrana gelen 51. bölümüyle final yaptı. Son bölümün yayınlanmasından hemen önce Can Yaman bir teşekkür mesajı paylaştı. Mesajında Demet Özdemir'den de bahseden Yaman'a güzel oyuncu karşılık verdi. Demet Özdemir, "Seninle göz göze oynamak büyük şanstı benim için." ifadelerini kullandı.

Dizi Galeri

Demet Özdemir'den Can Yaman'a: "Seninle göz göze..." Demet Özdemir ile Can Yaman'ın başrollerinde yer aldığı 'Erkenci Kuş' dizisi dün yayınlanan 51. bölümüyle ekrana veda etti. Star TV'de yayınlanan dizinin final bölümünün hemen öncesinde Can Yaman, Instagram hesabından bir teşekkür paylaşımda bulundu. Yakışıklı oyuncu, şu mesajı paylaştı:

Demet Özdemir'den veda paylaşımı!

Demet Özdemir'den veda paylaşımı! "Her şey böyle başlamıştı!""Erkenci Kuş sadece burada değil dünyanın birçok ülkesinde de ses getiren, katıldığı her oylamayı altüst edip “bela” olan, ödüllere doyamayan, çok özel, türünün en iyilerinden fenomen bir iş oldu.. Ekranlara bir daha gelir mi bilmem ama gelirse de bayaa bayaa bayaa zor gelecek kadar müthiş bir kimya yakaladığımız, birlikte her sahnede ekstra özverili oynadığımız, gerektiğinde bir sürü açığı beraber kapattığımız, aurasıyla setteki herkesin enerjisini yükseltip daha keyifli çalışmasını sağlayan ve esprileriyle sürekli güldüren, yolu inanılmaz açık olan partnerim Demet Özdemir' çok teşekkür ederim.

Demet Özdemir'in hayal kırıklığı!

Demet Özdemir'in hayal kırıklığı!Sette her ihtiyacımızla ilgilenmeye çalışan, işimizi kolaylaştıran set ve prodüksiyon çalışanlarına (mesela Suat abiye, kahvemizi bir kere bile ihmal etmedi, sürekli suyumuzu getiren Veysel’e, yemek yer miyiz getirelim diye soran Onur’a, bir ihtiyacımız olduğunda koşturarak yerine getiren Ömer’e Engin’e Ercan’a), bir sürü dertle uğraşan (set bitse de montaja giderek çalışmaya devam eden), masalsı bir dünya kuran yönetmenimiz Çağrı Bayrak, Aytaç Çiçek ve reji ekibine, harika iş çıkaran görüntü yönetmenimiz ve ışık şefimize ( tabi ekiplerine de ), bizim üzerimizde çok emeği olan kostüm, saç, makyaj hazırlık ekibimize (çoğu zaman sette en iyi arkadaşlarımız onlar oldu), Can Divit’i özgün bir tarzla stil ikonu haline getirmekte büyük emeği olan stylingcim Aslı Parlak’a, diziye enerjisiyle ekstra performanslar koyan diğer oyuncu arkadaşlarıma ( /mesela Anıl Çelik’e, Ceycey’i hangimiz özlemeyeceğiz ki 🤗 ), bizi bir araya getiren ve hep babacan davranan, sürekli bizi arayan ve dinleyen yapımcımız Faruk Turgut’a çok teşekkür ederim..

'Erkenci Kuş'un finalinden kareler ortaya çıktı!

'Erkenci Kuş'un finalinden kareler ortaya çıktı!Senaristlerimize , sanat ekibine, Ahsen hanıma, Ali abiye ve daha nicesine de tabii ki çok teşekkür ederim..

Erkenci Kuş’un çok uluslu, her yerden her yaştan başka türlü bir fan kitlesi oldu , bu kadar değişik yaşta farklı kültürdeki insan profiline hitap etmek inanılmaz bir şey , bize nasip olduğu için çok gururluyum, hepinizi çok seviyorum, bizi hiç yalnız bırakmayın.."

DEMET ÖZDEMİR CEVAP VERDİ!

Can Yaman'ın bu paylaşımına beğeni ve yorum yağdı. Yorum yapanlardan biri de rol arkadaşı Demet Özdemir'di. Güzel oyuncu, Can Yaman'a "Her şey birlikte güzel oldu ... İyi ki Can Yaman, seninle göz göze oynamak büyük şanstı benim için.. Her şey için çok teşekkür ederim iyi ki sen 🙏🏻 yolun aydınlık olsun ..Hiç şüphem yok en güzel işler senin olacak..." sözleriyle cevap verdi.

Demet Özdemir'in mayolu fotoğrafı olay oldu!

Demet Özdemir'in mayolu fotoğrafı olay oldu! "Ben buna fena düştüm!"b]KÜS OLDUKLARI KONUŞULUYORDU!

Aşkları biten ikilinin küs oldukları ve sette ortak sahneleri dışında yan yana dahi gelmedikleri konuşuluyordu. Can Yaman ile Demet Özdemir'in bu yazışması adeta bu iddiayı yalanlar nitelikteydi.

Peş peşe paylaştılar! Demet Özdemir ile Can Yaman'dan tatil pozları!

Peş peşe paylaştılar! Demet Özdemir ile Can Yaman'dan tatil pozları!

Bunlarda ilginizi çekebilir: