Demet Özdemir'in düşüşü de hızlı oldu!

Fox TV’de yayınlanan ‘Sana Bir Sır Vereceğim’ dizisi ile bir anda adını duyuran Demet Özdemir dizinin diğer başrol oyuncusu Ekin Koç ile birlikte büyük bir çıkış yakalamıştı. Oynadığı bir dizi ile bir anda gündeme gelen oyuncu maalesef bu çıkışını sürdüremedi.

Magazin

Demet Özdemir'in düşüşü de hızlı oldu! ‘Sana Bir Sır Vereceğim’ ile bir anda sosyal medyada adı en çok anılan oyunculardan biri oldu Demet Özdemir. Partneri Ekin Koç ile birlikte büyük bir çıkış yakaladı ve oldukça fazla hayran edindi. O dönem yapılan magazin anketlerinde hep üst sıralarda yer aldı. Fakat güzel oyuncunun bu hızlı yükselişi çok sürmedi, Demet Özdemir aynı hızla düşüşe geçti.

Sana Bir Sır Vereceğim’in final yapmasının ardından Kurt Seyit Ve Şura’da rol alan Demet Özdemir’in şansı bu sefer yaver gitmedi. Kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah gibi isimlerin yer aldığı Kurt Seyit Ve Şura, Demet Özdemir’in diziye dahil olmasından 14 bölüm sonra final yaptı. Dizi reytinglerde düşüşe geçince final kaçınılmaz oldu.

Kurt Seyit Ve Şura’nın ardından Demet Özdemir’in adı birkaç diziyle anıldı ama yeni bir dizide kendisine yer bulamadı. Bu defa şansını beyazperde de denedi ama orada da umduğunu bulamadı. Rol aldığı Tut Sözünü isimli film gişede istenileni veremedi.

Çocuklara hitap eden Sana Bir Sır Vereceğim ile yükselen Demet Özdemir’in rolünün etkisinde kalması ve çocuksu tavrından kurtulamaması bu düşüşün nedeni olarak gösteriliyor. Dizisi yayından kalkan ve sinemada istenileni veremeyen Demet Özdemir’in bu camiada tutunabilmesi için bundan sonra atacağı adımları iyi seçmesi hatta hal ve hareketlerine de dikkat etmesi gerekiyor. Yapacağı en küçük hata Demet Özdemir’in kariyerinin sonu olabilir. Bakalım Demet Özdemir silkelenip kendisine gelebilecek mi yoksa bir dizi ile kaybolup gidecek mi?
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: