Çağla Şikel ve Demet Şener beraberdi!

Eski iki arkadaş olan Çağla Şıkel ve Demet Şener beaber zaman geçirdiler. Önce Bebek'te kuaföre giderek fön çektiren güzel mankenler, daha sonra da bir kafeye giderek baş başa sohbet ettiler.

Magazin

Çağla Şikel ve Demet Şener beraberdi! Mekan çıkarken gazetecilerin yanına gelmesi ile güzel manken Çağla Şıkel ve Demet Şener, gazetecilerin sorularını cevapladı Çağla Şikel, ‘Demet ile iyi arkadaşız ama çok sık görüşme imkanımız olmuyor.

Bugün buluşup önce kahve içtik, kahve içerken de biraz kaynattık’ diyerek ekledi Demet doğum günüme gelemediği için doğum günü hediyemi bugün almış taktim etti’ dedi.

Demet hanım ne hediye almış sorusuna Çağla, 'Demet, bana doğum günü hediyesi olarak boynuma astığım bu şalı almış, çok beğendim, aynısından kendisine de almış' dedi.

PARMAĞINDA ALYANS YOK

Bir süredir eşi İbrahim Kutluay ile aralarının açık olduğu ve ayrılacakları konuşulan Demet Şener Kutluay’ın parmağında alyansının olmaması da gözlerden kaçmadı.

Mekan çıkışı arabalarına doğru sahilden yürüyen Çağla Şikel ile Demet Şener, Bebek sahilde yürüdükleri sırada yanlarından geçen bir kadının Çağla Şıkel’in arkasından ‘Yaa Çağla’nın bacakları da çok kötüymüş demesi ile birlikte Çağla’nın yüzü asıldı.

Çağla Şikel, gazeteciler yanında olduğu için kendisine bacakları çok kötüymüş diyen kadına hiç cevap vermeden arabasının yolunu tuttu.

Foto Galeri İçin
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: