Demet Şener avukatını yanından ayırmıyor

Kendisini aldattığını öne sürerek eşi İbrahim Kutluay'a boşanma davası açan Demet Şener, önceki gün avukatıyla birlikte görüntülendi.

Magazin

Demet Şener avukatını yanından ayırmıyor İki çocuğunun babası İbrahim Kutluay'la boşanma sürecine giren Demet Şener, önceki gün Kansersiz Yaşam Derneği'nin Bebek Parkı’nda düzenlediği etkinliğe katıldı. Meme kanserine dikkat çekmek için düzenlenen organizasyonda kısa bir konuşma yapan Şener'i avukatı Aslı Hatemi bir an olsun yalnız bırakmadı.


Edwina Sponza'dan şok sözler: Ben boşandım, onları da boşatacağım

11 yıllık eşi İbrahim Kutluay'ın kendisini aldattığını ve bunu belgelerle kanıtlayabileceğini söyleyen Şener, geçtiğimiz hafta boşanmak için mahkemeye başvurdu. Eski mankene boşanma davasıyla ilgili sorular yöneltilse de soruları Şener yerine avukatı cevapladı. Hatemi, davanın ne kadar süreceği sorusuna "Çok uzun sürer, uzatılır" diye cevap verdi. Etkinlik boyunca avukatı Aslı Hatemi’yi yanından ayırmayan Demet Şener, neşeli haliyle dikkat çekti.

İşte o anlar;
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Demet Şener ve İbrahim Kutluay'ın arasına Edvina Sponza mı girdi?

Demet Şener ile İbrahim Kutluay'ın boşanması 10 milyon TL

Demet Şener ile İbrahim Kutluay'ın boşanması 10 milyon TLİbrahim Kutluay boşanmamak için yalvardı

İbrahim Kutluay boşanmamak için yalvardıDemet Şener'den o isme 'yuvamı yıktın' davası!

Demet Şener'den o isme 'yuvamı yıktın' davası!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: