Demet Şener: Bana ahlakı öğretecek son insan...

Dün, 5 yıl sonra bikinili bir fotoğrafını paylaşan Demet Şener, paylaşımının ardından gelen eleştiriler sonrası sessizliğini bozdu!

Magazin

Demet Şener: Bana ahlakı öğretecek son insan... 1975 Türkiye 2. Güzeli Manolya Onur, Instagram hesabından bikinili fotoğraf paylaşan Demet Şener’e sosyal medya hesabından eleştirince, Demet Şener beklenmedik sertlikte karşılık verdi.

Şener, Manolya Onur’u genç bir sevgili edindiğini ve miras kavgası yaşadığını hatırlatarak ekledi: “Annem yaşında kadın, gündeme gelmek için çabalıyor”

1995 senesinde Türkiye Güzeli seçilerek kraliçe olan Demet Şener, kendisinin bikinili fotoğrafına acımasız yorumlarda bulunan Manolya Onur’a ateş püskürdü. İki çocuk annesi güzel manken Manolya Onur’u şu sözlerle hedef aldı: “Kavga olması için benim cevap vermem gerekir onun tarzıyla…Ne güzel tam istediği oldu aslında, gündeme geldi…Tam annemle aynı yaşlarda… Benimle de aynı yaşta olan bir sevgilisi mi kocası mı, biri var hayatında… Bana ahlakı öğretecek son insanlardan biri. Benim boşanmamla gündeme geldiğimi yazmış! E normal ünlü bir insanım ve yaşadığım olaylar da konuşulacak cinsten. İnsanlar kendine bakmadan ne de güzel konuşuyorlar geniş geniş! Umarım hanımefendi yaya yaya söylediği; ‘Ben o kadına mı bırakacağım?’ dediği mirasa da kavuşur da belki daha farklı, vatana, millete hayırlı bir şeyler yaparak gündeme gelir….”

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: sozcu.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: