Demet Şener Gecce.com'a konuştu!

Eski eşi İbrahim Kutluay'ın basına servis ettiği belgeler sonrası Demet Şener, Gecce.com'a konuştu. Haklılığını dile getiren ünlü model, "Bu dekontları gazetecilere göndereceğine, mahkemeye gönderip haczini kaldırsın. Haczini kaldıramıyor. Eğer haklı olsaydı, mahkeme haczini kaldırırdı" dedi.

Magazin

Demet Şener Gecce.com'a konuştu! 11 yıllık evlilikleri geçtiğimiz aylarda son bulan Demet Şener ve İbrahim Kutluay arasında sular durulmuyor. Şener'i Edwina Sponza ile aldatan İbrahim Kutluay, son olarak çocuklarına ödediği nafakayı geciktirmesi sebebiyle gündeme gelmişti.

Demet Şener'den İbrahim Kutluay'a cevap gecikmedi!

Demet Şener'den İbrahim Kutluay'a cevap gecikmedi!Demet Şener'in icra takibi başlattığı İbrahim Kutluay, bugün elinde olan belgeleri basına servis etti. Belgelerin ortaya çıkması sonrası Demet Şener, Gecce.com'a konuştu.

Kutluay'ın haksız olduğunu dile getiren deneyimli model, eski eşine şu sözlerle yüklendi:

"Bu dekontları gazetecilere göndereceğine, mahkemeye gönderip haczini kaldırsın. Haczini kaldıramıyor. Eğer haklı olsaydı, mahkeme haczini kaldırırdı. Benim derdim nafakayı hiç ödemiyor değil. nafakayı sürekli olarak geciktiriyor. Hep telefonla aranıyor. Elli kere söylemek gerekiyor. 2.5 yıllık geçici nafakamı bile 6-7 telefonla anca 5-6 gün sonra yatırıyordu."

İmzaladıkları protokole göre nafakanın her ayın 1'inde yatırması gerektiğini ifade eden Şener, "Ama ayın 1'inde yatırmıyor. Ben de bunu öğrenmesi adına icraya verdim. haklıyım ki, mahkeme icra takibi başlattı. Bütün her şeyine el konuldu" dedi.

Demet Şener, Cenk Küpeli ile evleniyor!

Demet Şener, Cenk Küpeli ile evleniyor!Sevgilisini podyumda izledi!

Sevgilisini podyumda izledi!

Bunlarda ilginizi çekebilir: