Demet Şener: Hanımefendi diyemem

Demet Şener, İbrahim Kutluay'la boşandıktan sonra hedef tahtasına Edvina Sponza'yı koydu. Kutluay'dan geçtiğimiz ay boşanan Şener, önceki gün açtı ağzını yumdu gözünü.

Magazin

Demet Şener: Hanımefendi diyemem İbrahim Kutluay ile çekişmeli boşanma sürecini geride bırakan Demet Şener, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi.

brahim Kutluay'dan boşanan Demet Şener yeni bir dava daha mı açacak?

brahim Kutluay'dan boşanan Demet Şener yeni bir dava daha mı açacak?Mağazaları gezip alışveriş yapan Şener, gazetecilerin sorularını ayaküstü yanıtladı. Şener’e İbrahim Kutluay’dan boşandıktan sonra yaptığı “Her şey daha yeni başlıyor” açıklaması hatırlatıldı.

Demet Şener boşandıktan sonra geccelere aktı!

Demet Şener boşandıktan sonra geccelere aktı!Bu konu hakkında konuşmayacağını söyleyen Şener, “Yargıtay süreci devam edecek. Şu an kesinleşen tek şey boşanmamız” dedi. Demet Şener, İbrahim Kutluay’ın kendisini aldattığı Edvina Sponza’yı kastederek “Bu Yargıtay süreci hanımefendiye karşı mı?” diye soran bir gazeteciye “Hanımefendi diyemeceğim ben! Diğer kadına karşı yargı süreci devam edecek” diye yanıt verdi.

Demet Şener'den boşanma sonrası ilk paylaşım!

Demet Şener'den boşanma sonrası ilk paylaşım!Şener, olayların başından itibaren Kutluay ve Sponza’nın sessizliğini korumasıyla ilgili “Bir insanın konuşacak şeyi varsa konuşur, yoksa konuşmaz. Elimdeki kanıtlar kesindir. “Ben yaptım, hatalıyım” demek erdemdir” dedi.

Demet Şener ve İbrahim Kutluay boşandı!

Demet Şener ve İbrahim Kutluay boşandı!Kaynak: ucankus.com

Demet Şener: 2018'de özgür kalmak istiyorum

Demet Şener: 2018'de özgür kalmak istiyorumİbrahim Kutluay ile Demet Şener'e mahkeme tarih verdi!

İbrahim Kutluay ile Demet Şener'e mahkeme tarih verdi!Demet Şener: Boşanacağımı söyleseler gülerdim

Demet Şener: Boşanacağımı söyleseler gülerdimO davada flaş gelişme!

O davada flaş gelişme!Demet Şener hakkında şok iddia!

Demet Şener hakkında şok iddia!Demet Şener: En büyük destek kadınlardan

Demet Şener: En büyük destek kadınlardan

Bunlarda ilginizi çekebilir: