Demet Şener, ibrahim Kutluay'dan şikayetçi oldu!

Kendisine hakaret ettiği gerekçesi ile eski eşi İbrahim Kutluay'dan şikayetçi olan Demet Şener, uzaklaştırma kararı almıştı. Şener, bu kez de İbrahim Kutluay'dan kararı deldiği için şikayetçi oldu.

Magazin

Demet Şener, ibrahim Kutluay'dan şikayetçi oldu! Demet Şener ve İbrahim Kutluay'ın 11 yıl süren evliliği Kutluay'ın Şener'i Edvina Sponza ile aldatması sonucu noktalanmıştı. İkili, geçtiğimiz günlerde Kutluay'ın Şener'e ödemesi gereken nafakayı ödemediği yönünde çıkan haberlerle magazin gündemine gelmişti.

Demet Şener Gecce.com'a konuştu!

Demet Şener Gecce.com'a konuştu!Ünlü model, bu süreçte Kutluay'ın kendisine hakaret ettiğini iddia etmiş ve koruma kararı aldırmıştı. Demet Şener bu kez de Kutluay'ın uzaklaştıma kararını deldiğini söyledi. İddiaya göre; 7 Mayıs günü İbrahim Kutluay, aracıyla Demet Şener’in evine gelerek mahkeme kararını ihlal etti. Evin kapısında eski eşi İbrahim Kutluay'ı gören Şener, mahkemeye koştu ve tekrar şikayetçi oldu.

Kutluay’ın dosyası İnfaz Bürosu’na gönderildi. İnfaz savcılığının kararı sonrası Kutluay’a zorlama hapsi uygulanıp uygulanmayacağına karar verilecek.

Demet Şener'den İbrahim Kutluay'a izin çıktı!

Demet Şener'den İbrahim Kutluay'a izin çıktı!Demet Şener'in evlilik şartı!

Demet Şener'in evlilik şartı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: