Demet Şener ile Cenk Küpeli'nin evlilik tarihi belli oldu!

Demet Şener ile Cenk Küpeli yarın nikah masasına oturacak. Detaylar haberimizde...

Sosyete

Demet Şener ile Cenk Küpeli'nin evlilik tarihi belli oldu! Demet Şener, iki çocuğunun babası İbrahim Kutluay ile olan 11 yıllık evliliğini geçen mart ayında bitirmişti. Demet Şener, boşandıktan 15 gün sonra eski basketbolcu Cenk Küpeli ile aşk yaşamaya başladı. Sabah'tan Bülent Cankurt'un haberine göre; ilişkilerini resmiyete dökmek isteyen Demet Şener ile Cenk Küpeli evlilik kararı aldı. Çift, yarın Kuruçeşme'deki bir otelde nikah masasına oturacak. Çiftin nikahına aileleri ve yakın dostları katılacak.

Demet Şener'den İbrahim Kutluay yorumu!

Demet Şener'den İbrahim Kutluay yorumu!Şener, sürpriz kararıyla ilgili 2. Sayfa programına şunları söyledi:

"Evlilik kararım inat değil. Evlilik sözleşmesi falan da yok, gayet aşkla evleniyoruz. Bir inatla evlenir mi insan? Ailem ve çocuklarım da nikahımda yanımda olacak. Nikahta elbette ki gelinlik giyeceğim. Hamile değilim, yeniden anne olup olmayacağım sürpriz olsun. Çocuklarım da benimle yaşamaya devam edecek. Daha fazla detay vermek istemiyorum."


Demet Şener, İbrahim Kutluay'dan şikayetçi oldu!

Demet Şener, İbrahim Kutluay'dan şikayetçi oldu!Demet Şener'den İbrahim Kutluay'a izin çıktı!

Demet Şener'den İbrahim Kutluay'a izin çıktı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: