Demet Şener ile Ece Erken arasında sular durulmuyor!

Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programında canlı yayın esnasında birbirine giren Ece Erken ve Demet Şener arasında sular durulmuyor.

Magazin

Demet Şener ile Ece Erken arasında sular durulmuyor! Eski manken Demet Şener, popçu Demet Akalın için ""Yıllarca üzerimden prim yaptı, mağdur numarasıyla. Susmak yok artık. Yeter" sözlerini dile getirince, konu 'Söylemezsem Olmaz' programında masaya yatırılmıştı.

Programın yorumcularından Ece Erken, "O dönem çok iyi hatırlıyorum Demet Akalın'ın eşyaları evden atıldı" sözlerini dile getirince Şener, canlı yayına telefonla bağlanmıştı.

Demet Şener'den Ece Erken yorumu!

Demet Şener'den Ece Erken yorumu!Demet Şener, Ece Erken'in sözlerine karşılık " Birilerinin maşalığını yapıyor" deyince ortalık epey karışmıştı.

Yaşanan olayların ardından Demet Şener, Ece Erken'i 'kale almadığını' dile getirmişti.

Erken de Şener'in açıklaması üzerine şu sözleri dile getirdi: "Çok doğru söylemiş. Çünkü biz birbirimizi tanımıyoruz. Alakam olmayacak bir insan. Görsem merhaba demem. Tanımıyorum çok doğru söylemiş. Ama öyle bir söylüyor ki karşı taraf onu dikkate alıyor da o almıyormuş gibi. İki taraf için de aynı şey geçerli. Allah yolunu açık etsin. "

Demet Şener: Hukuki yola başvuracağım!

Demet Şener: Hukuki yola başvuracağım!Ece Erken, "Benim de çalışmadığım dönem oldu ama kimseye sarmadım. Öyle bir dönemi. Saygı duymak lazım. O yüzden söyleyecek bir şey yok" sözlerini de ekledi.

Demet Şener, Ece Erken'in sözlerine karşılık "Başka hiçbir şey konuşmuyor. Hayatta hiç cevap veremeyeceğim bir şey yok veremeyenler düşünsün bombayı patlattım" dedi.

Demet Şener ile Ece Erken'in Demet Akalın kavgası!

Demet Şener ile Ece Erken'in Demet Akalın kavgası!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: