Demet Şener, yıllar sonra Demet Akalın hakkında konuştu!

Önceki gün Demet Akalın ile Bebek’te bir mekanda pişti olan Demet Şener, yıllar sonra Akalın hakkındaki sorulara ilk kez cevap verdi.

Magazin

Demet Şener, yıllar sonra Demet Akalın hakkında konuştu! Demet Akalın ile Bebek’te bir mekanda pişti olan Demet Şener, yıllar sonra Akalın’la ilgili sorulara ilk kez cevap verdi. Önceki gün Bebek’te sabah saatlerinde pişti olan ikiliden Şener’e mekan içerisinde Demet Akalın’ın da olduğu hatırlatılınca ”Hiç görmedim. Ben hiç tanımıyorum kendisini, neden selam veriyim? Arkadaşım bile değil. Benim için nötr bir insan, ne tanırım ne ederim, o yüzden neden selam veriyim” dedi. Bimagazin'in haberine göre Şener, ”Kendisini görünce BÖH olacak bir tepkim olamaz yani. Hepimiz küçücük bir camiada yaşıyoruz, herkesle karşılaşabiliriz yani. 16 yıl geçti üzerinden. Hayatta daha önemli şeyler var. Bir gün varsınız, bir gün yoksunuz, Yani bunlar önemli, gerisi hikaye” şeklinde konuştu. Yaklaşık yarım saat mekanda kalan Akalın’ın Demet Şener yüzünden mi mekanı terk etiği merak konusu oldu.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: