Demet Şener'den çarpıcı açıklamalar!

2. Sayfa programına konuk olan Demet Şener, İbrahim Kutluay'la olan evliliğinin bitmesi ile ilgili çok dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Magazin

Demet Şener'den çarpıcı açıklamalar! Müge Dağıstanlı ve Gülşen Salt Yüksel'in sunumuyla ekranlara 2. Sayfa bugün teve2'de yeniden başladı. Programın ilk bölüm konuğu ise Demet Şener oldu. Şener biten evliliği hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. "Yaşananların sorumlusu İbrahim'dir" diyen Demet Şener, "Boşandıktan sonra sadece 'merhaba' diyorum" ifadelerini kullandı.

Demet Şener 21 yıldır 57 kilo!

Demet Şener 21 yıldır 57 kilo!İŞTE DEMET ŞENER'İN AÇIKLAMALARI

Güvenin bittiği yerde her şey biter. Güven en önemli şeydir. Yeni hayatıma alıştım, bekarlık çok güzelmiş.

Kızgınlıklar geçiyor ama insan düşünüyor 'Neden böyle oldu?' diye. Yaşananların sorumlusu İbrahim'dir.

Ben hiçbir zaman kişisel algılamadım bunu. Karşı tarafla ilgisi var. Dört dörtlüktüm. Her zaman İbrahim'in ve çocuklarımın yanındaydım.

Boşandıktan sonra çocuklarla görüşmek için kapıya kadar geliyor. Sadece 'merhaba' diyorum.

Demet Şener:

Demet Şener: "Maymun olduk!""TAVIRLARI DERĞİŞMİYORSA NASIL HİSSEDEBİLİRİM?"

Ben başıma bir şey gelmeden önlem almam. Yemin ederim aldatıldığımı hiç anlamadım. Hep yanımdaydı, profesyonel olmuş yani. Karşı taraf çok güzel oynadı.

Yakın çevremiz evdeki yaşamı bildikleri için en yakınlarım da konduramadı. Tavırları değişmiyorsa ben nasıl hissedebilirim?

Demet Şener takipçilerine tepki gösterdi!

Demet Şener takipçilerine tepki gösterdi!"ŞOFÖR GETİRDİ"

Aldatıldığımı ortaya çıkaran dosyaları evime bir şoför getirdi. O an 'ailem yıkılacak' dedim. İbrahim hep inkar etti.

Çocuklarıma boşanma sürecinde 'babanız beni aldatıyor' demedim tabii ki. Bir sene yumuşak bir geçiş yaptım. Ama bir sene sonunda her türlü gerçeği onların anlayabileceği dilde anlattım.

Her ailenin dinamiği farklı. Ben çocuklarıma 1 yaşından beri hiç yalan söylemedim. Ama şimdi daha mutlular.

Demet Şener:

Demet Şener: "Artık kendime zaman ayıracağım!""ŞİMDİ KİMSEYE HESAP VERMİYORUM"

Hayatım boyunca özgür ruhlu büyüdüm. Rahmetli babam ileri görüşlü bir adamdı. Burnun düşse almayacaksın, ayaklarının üzerinde duracaksın diyerek yetiştirdi. Güçlüydüm.

Evlilik sürecinde Türkiye'de her şeyinize dikkat etmeniz gerek. Bir dönem evliyken dikkat ettim şimdi kimseye hesap vermiyorum kusura bakmayın ama bekarlık çok güzelmiş.

"BARIŞMAK İÇİN ÇOK ŞEY YAPTI"

"Vah vah neleri kaybettim" sorusunu duymadım da hissediyorum. Kendisini tanırım. Barışmak için çok şey yaptı ama kabul etmedim.

İbrahim hayatımın merkezindeydi ama maalesef öyle değilmiş. İbrahim olaylardan sonra hemen evden gitmedi. 1,5 ay sürdü gitmesi. Annemle yukarıda yatak odasına kitliyorduk kendimizi.

Demet Şener'e tatil yok!

Demet Şener'e tatil yok!"DEMET AKALIN'I GÖRSEM SELAM VERMEM"

Bana iftira atıldı, ayrılma sebepleri ben değilim. Demet Akalın bana o kadar şey söyledi, ne selam vereceğim ona? Benim vicdanım çok rahat. Kimse boş konuşmasın.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: