Demet Şener'den Ece Erken yorumu!

Demet Şener, canlı yayında tartışma yaşadığı Ece Erken hakkında ilk kez konuştu.

Magazin

Demet Şener'den Ece Erken yorumu! Geçtiğimiz hafta Demet Şener, Ece Erken'in sunuculuğunu yaptığı 'Söylemezsem Olmaz' programına telefonla bağlanmıştı. Şener ile Erken canlı yayında birbirlerine girmişti.

Demet Şener ile Ece Erken'in Demet Akalın kavgası!

Demet Şener ile Ece Erken'in Demet Akalın kavgası!Eski manken, popçu Demet Akalın için ""Yıllarca üzerimden prim yaptı, mağdur numarasıyla. Susmak yok artık. Yeter" sözlerini dile getirmişti. Bunun üzerine Ece Erken, "O dönem çok iyi hatırlıyorum Demet Akalın'ın eşyaları evden atıldı" yorumunda bulunmuştu.

Şener, Erken için "Birilerinin maşalığını yapıyor" deyince ortalık iyice karışmıştı.

Demet Şener'in gelinlikli paylaşımı şaşırttı!

Demet Şener'in gelinlikli paylaşımı şaşırttı!Demet Şener önceki gün, Eski Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış ve eşi Beyhan Bağış'ın Darülaceze'de verdiği iftar yemeğine katıldı.

Demet Şener'e, Ece Erken ile canlı yayında yaşanan tartışma sorulunca, "Kavga olmadı, bir şeye cevap verdim. Biraz daha konuşursa hukuka başvuracağım" dedi.

Demet Şener: Hukuki yola başvuracağım!

Demet Şener: Hukuki yola başvuracağım!Muhabirlerin "Ece Erken'e kırıldınız mı?" sorusuna Şener, "Neye kırılayım? Benim için hiçbir şey ifade etmeyen bir insan" dedi.

Demet Şener:

Demet Şener: "Dalıma basmayın!"

Bunlarda ilginizi çekebilir: