Demet Şener'den İbrahim Kutluay'a cevap gecikmedi!

İbrahim Kutluay'ın "Demet'in boşanma üzerinden reklam yaptığını düşünüyorum" sözlerine Demet Şener çok sert cevap verdi. "Sen iki çocuğunun annesine böyle konuşamazsın" diyen Şener, "İnsanın hakkını araması mağduru oynamak mıdır?" diye sordu.

Magazin

Demet Şener'den İbrahim Kutluay'a cevap gecikmedi! Bu sabah magazin programlarına telefonla bağlanan İbrahim Kutluay, Demet Şener'le ilgili çok sert sözler sarf etmişti. Çocuklarının nafakasını günü gününe ödediğini söyleyen ve kızı İrem'in sağlık sigortasını iptal ettiği yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirten Kutluay, "Demet'in boşanma üzerinden reklam yaptığını düşünüyorum" demişti.

"Sen iki çocuğunun annesine böyle konuşamazsın"

Kutluay'ın bu suçlamalarının ardından 2. Sayfa programına konuşan Demet Şener, açtı ağzını yumdu gözünü.

İşte Demet Şener'in açıklamalarından satır başları...

"Anlaşmamızda, protokolde yazan ve mahkemenin kabul ettiği protokolde her ayın 1’inde nafakayatacak. 15’inde değil. 18’inde ben icra takibini başlattıktan saatler sonra nafakayı yatırdı nedense! Mayıs ayının 1’inde yatması gereken nafaka ayın 9’u olmasına rağmen hala yatmadı, neden! Hadi göstersin, çıkarsın dekontları. Artık rezillik diz boyu. Ben hayatımda böyle bir arsızlık, yüzsüzlük görmedim.

Gittiğimiz hastanede çocuklarımın sigortaları iptal edilmiş olup, İrem’in kan tahliline ödediğim fatura bendedir! Bende belgesiz hiçbir şey yoktur. Türk adaleti belgesiz hiç kimseye haciz koydurmaz. Burada yapılan haksızlık bana. Yok, mağduru oynuyormuşum… Aldatma şekli, öğrenme şeklim, yıllarca kandırmak bu nasıl bir terbiyesizliktir ya! İnsanın hakkını araması mağduru oynamak mıdır? Sen iki çocuğunun annesine böyle konuşamazsın. Ne olursa olsun konuşamazsın. Hak var hukuk var.

Otomatik ödemeye vereceksin, bu kadar basit. Ben senin peşinde nafaka için uğraşmayacağım. Bu bana verilen nafaka değil, çocuklarıma verilen nafakadır. Anlaşmaya imza attım, evin al senin olsun. Ben ondan mal paylaşımı bile istemedim. Çocukları düşünüyormuş… Benim evime gelmemesi gerekir!

İcraya verdim diye bana telefon açıp hakaret etti. O evde ben yaşıyorum. Çocukları alma bahanesiyle evime gelip, gömleğini salonun ortasında gözümün önünde değiştirdi. Islık çala çala…Bu psikolojik şiddet değil de nedir! Kimsin sen giriyorsun öyle evin içine… Hadi bana cevap verin, bu nedir?"
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: