Demet Şener'in beğendiği yorum olay oldu!

Demet Şener, aralarında 16 yıllık husumet bulunan Demet Akalın'ın boşanması hakkında herhangi bir açıklamada bulunmasa da, sosyal medya beğendiği bir yorum Demet Akalın-Okan Kurt çiftinin boşanmalarına verdiği tepkiyi gözler önüne serdi.

Magazin

Demet Şener'in beğendiği yorum olay oldu! Demet Şener'in 11 yıllık evliliğinin ardından İbrahim Kutluay’a açtığı boşanma davası yaklaşık 2 yıldır devam ediyor. Çiftin boşanma süreçleri devam ederken, bir boşanma haberi de bir dönem İbrahim Kutluay ile aşk yaşayan Demet Akalın'dan geldi. Demet Akalın'ın, 16 yıl önce İbrahim Kutluay ve Demet Şener nedeniyle ayrıldığı öne sürülmüş, İbrahim Kutluay daha sonra Demet Şener ile evlenmişti. Akalın, Demet Şener ve İbrahim Kutluay çiftinin boşanma haberleri çıktıktan sonra ise, ' Demet Şener hakkında konuşamam. Sadece ona teşekkür edebilirim. Düşünsenize ben de şu an 2 çocukla dul kalabilirdim' şeklinde konuşmuştu. Tüm yaşananların ardından, Demet Şener ve İbrahim Kutluay'ın boşanma sürecinde bu yorumlara imza atan Demet Akalın, Demet Şener'den önce 'dul' kaldı.

Demet Akalın ile Okan Kurt boşandı!

Demet Akalın ile Okan Kurt boşandı!OLAY YORUM

Demet Şener ise Demet Akalın-Okan Kurt çiftinin boşanma haberleri hakkında sessizliğini koruyor. Ancak Şener'in dün sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımına gelen yorumu beğenmesi olay oldu. Demet Şener'in pozunun altına 'Ne demişler sen doğru dur Allah eğrinin cezasını verir. Sen çok asil bir bayansın. Senin günahını alanlar bir bir dökülüyor' yorumu yapılınca Şener'in o yorumu beğenmesi, Demet Akalın- Okan Kurt boşanma haberlerine nasıl tepki verdiğini gözler önüne serdi.Demet Akalın, Okan Kurt'u her yerden sildi!

Demet Akalın, Okan Kurt'u her yerden sildi!Demet Akalın ve Okan Kurt 10 dakikada boşandı!

Demet Akalın ve Okan Kurt 10 dakikada boşandı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: