Demet Şener'in eski eşi Cenk Küpeli, Derya Çayırgan ile görüntülendi!

Yeni yılın ilk ayında Demet Şener’den boşanan işadamı Cenk Küpeli, Nişantaşı’nda Derya Çayırgan ile görüntülenince gazetecilerle köşe kapmaca oynadı.

Sosyete

Demet Şener'in eski eşi Cenk Küpeli, Derya Çayırgan ile görüntülendi! Demet Şener ve işadamı Cenk Küpeli, 19 aylık evliliklerini geçen ocak ayında tek celsede sonlandırmıştı. İkili, boşanma sonrası dost kalacaklarını açıklamıştı.


Küpeli, önceki gün basketbolcu Derya Çayırgan ile Nişantaşı’nda araç içinde görüntülendi. İkili, gazetecileri fark edince panik yaşadı. Küpeli, fotoğraflarının çekilmemesi için kırmızı ışıkta durmadı, trafiği tehlikeye attı. Çayırgan da görüntü vermemek adına önce eliyle yüzünü kapattı sonra maske ve gözlüğünü taktı.


Eski milli basketbolcu Cenk Küpeli, “Tanışıklığımız eskiye dayanır. Aynı jenerasyonda spor yaptık. Kendisi transfer oldu, onu kutladık. Kalabalık bir gruptuk, bir kafede oturduk” dedi. (Kaynak: hurriyet.com.tr)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: