Demet Şener'in gelinlikli paylaşımı şaşırttı!

İbrahim Kutluay'la olan evliliğini noktalayan Demet Şener'in gelinlikli paylaşımı şaşırttı.

Magazin

Demet Şener'in gelinlikli paylaşımı şaşırttı! Manken Demet Şener, geçtiğimiz yıl aldatıldığını ileri sürerek İbrahim Kutluay’a boşanma davası açmıştı. Ocak ayında görülen davada çiftin evlilikleri noktalandı. Mahkeme, İbrahim Kutluay’ın eski eşine 750 bin lira maddi 600 bin lira da manevi olmak üzere toplam 1 milyon 350 bin lira tazminat ödemesini hükmetti.

Demet Şener'den sürpriz proje!

Demet Şener'den sürpriz proje!Boşanmanın ardından Demet Şener'in bugün evlendiği günden bir kareyi takipçileriyle paylaşması şaşırttı. Gelinlikli paylaşımının altına Şener şu notu yazdı:

"Çok teşekkür ederim gelinliğim ve benimle ilgili o muhteşem yorumlarınız için... Evet evliliğimden bana kalan en güzel şey iki tane meleğim İrem ve Ömer ❤️💙bir de bu zarif gelinliğim☺️sevgili Yıldırım Mayruk’un usta ellerinden çıkmıştı. Sakın bir özlem duyduğum sanılmasın lütfen... Yorumlarda çok bahsettiniz ben de paylaşmak istedim... Umarım bir gün benim de karşıma sevginin, emeğin, dürüstlüğün kıymetini bilecek,adam gibi sevecek birisi çıkacak... Sizleri seviyorum"


Demet Şener: En güvendiğim vurdu darbeyi!

Demet Şener: En güvendiğim vurdu darbeyi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: