Demet Şener'in gizemli arkadaşı kim?

Demet Şener bir bayan arkadaşı ile birlikte eğlenmek için önceki gecce Asmalı Soho House’a geldi. Mekan içerisinde kendinden 5-10 cm daha kısa bir bey ile çok samimi bir şekilde görüldü. Ancak fotoğraf çekmenin imkansız olduğu bu ortamda bu esrarengiz bey ile yaklaşık 2,5 saat samimi oldukları bilgisi basın mensupları tarafından öğrenildi.

Magazin

Demet Şener'in gizemli arkadaşı kim? Mekan dışına bayan arkadaşı ile birlikte tek başına çıkan Demet Şener, rahat tavırları ile taksiye bindi. Taksi Şener ve beraberindeki arkadaşını Göktürk’e götürdü. Bir sitenin önünde taksinin içinde 2-3 dakika bekleyen Şener basın mensuplarının kendisini takip ettiğini gördüğünde sitenin içine girmekten vazgeçti.


Taksi bu sefer Demet Şener’in Levent’teki evine doğru yöneldi. Evine gelen Demet Şener, kimliği belirsiz erkek arkadaşının Göktürk’deki evine basın mensuplarının kendisini takip ettiği için giremediğinden soluğu kendi evine dönmekte aldı.


Taksiden indikten sonra basın mensupları taksi şöförü ile konuştu. Taksi şoförü, “Demet Hanım Göktürk’teki eve geldiğimizde sizi fark etti. Tam içeri girecekken bana Levent’e dönmemi söyledi. Çok sık bir şekilde mesajlaşan Demet Hanım telefon konuşması yaparken benim dinlediğimi anlayarak “Lütfen müziğin sesini açarmısınız” diyerek konuştuklarını duymamı engelledi.


Dedikodulara göre, fotoğraflardaki Emre Narin ile Demet Şener ile yaklaşık 1,5 ay önce Etiler Fenix’de doğum günü partisinde tanıştırılmış. Ve o günden sonra samimiyetleri hayli ilerlemiş.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: